banner212

banner211

Ekrem Yüce'den büyük destek

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce bir kez daha transfer yasağının kalkmasında önemli rol oynadı

Sakaryaspor 14.01.2022, 16:49 14.01.2022, 16:55 UTKU KAYNAR
Ekrem Yüce'den büyük destek
banner218

Ligin ikinci yarısı öncesinde Sakaryaspor’da moraller tavan yaptı. Yeşil Siyahlılarda maç başı ödemeleri yapılırken transfer yasağı da kaldırıldı. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin 6 Milyon’u aşan ödemelerde önemli rol oynadığı öğrenildi.

6 MİLYON TL
Göreve geldiği günden beri Sakaryaspor için önemli katkılarda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon ikinci kez transfer yasağının kaldırılmasını sağladı. Sezon başından 4 Milyon TL bulan yasak için destek olan Yüce, 2 milyon 500 bin TL bulan maç başı ödemelerinin yanı sıra 3 Milyon 500 Bin TL bulan transfer yasağının çözümüne katkı yaptı. 


BU KEZ TAMAM
Bu sezon şampiyonluk ipini göğüslemek için 30 Milyon TL yakın bir bütçe ile kurulan takımın en büyük destekçisi yine Ekrem Yüce oldu. Başkan Ekrem Yüce’nin dört sezondur 1.Lig’in kapısından dönen Sakaryaspor’un bu sezon işi bitirmesi adına maddi manevi desteği vermeye devam ediyor. Sezon başında bir çok eleştiriye maruz kalmasına rağmen başkan Yüce, şampiyonluk için ne gerekiyorsa yapılacağının mesajını verdi.
 

banner220
Yorumlar (1)
Sakarya kaynarcali 11 ay önce
Sakarya Buyuksehir belediye baskani sayin ekrem yüce maddi manevi verdigi destekler olmasa ortada sakarya spor diye bir takim kalmaz bugun kapanir sayin ekrem yuceye verdigi destekler icin tesekkur ediyoruz inşaAllah bu sezon sakarya spor şamliyon olur verilen emekler zahmetler boşa gitmez Allah yar ve yardimciniz olsun