banner212

banner211

Engin Korukır; “ 3-0 Kazanırız“

Teknik Direktör Engin Korukır, yeşil siyahlı futbolcuların Anadolu Selçukspor karşılaşması hazırlıklarına başladığı idman öncesinde bu karşılaşma için iddialı konuştu.

Sakaryaspor 27.03.2018, 19:06 28.03.2018, 13:20 UTKU KAYNAR
Engin Korukır; “ 3-0 Kazanırız“
 

Taraftarın desteğinden mahrum olarak çok zorlu bir karşılaşmaya çıkacaklarını belirten Teknik Direktör Engin Korukır oyuncularına her zaman olduğu gibi güvendiğini belirterek Konya Anadolu Selçuk karşılaşmasını 3-0 kazanacaklarını söyledi. Korukır daha önce Şanlıurfaspor karşılaşması içinde 3-0 kazanırız açıklaması yapmıştı.

Şampiyonluk yolunda birbirinden önemli 6 maçları kaldığına dikkat çeken Engin Korukır; " Karagümrük maçı ile hem moral bulduk hem de matematiksel olarak önemli bir fırsat yakaladık. Konya Anadolu karşılaşması bizim zirveye olan en kritik adımımız. Bugüne kadar büyük mücadele ve öz veri ile oynayan futbolcularımıza çok güveniyorum. Bu zorlu maçı kazanmaktan öte 3-0 gibi net bir skor alacağımızı düşünüyorum" dedi.

BİZE İNANSINLAR YETER

Şampiyonluk için şehrin desteğine her zamankinden çok ihtiyaçları olduğuna değinen Engin Korukır; “Biz futbolcu arkadaşlarımız ile çok mutlu ve huzurlu bir şekilde çalışıyoruz. Bazen hır gür olacak ki, adrenalin yükselsin. Böylece sevgi bağları daha çok kuvvetlenir. Dışarıda konuşulanlar bizi hiç etkilemiyor, çocuklarımızı kamçılıyor. 6 haftamız kaldı. İyi bir avantaj yakaladık. Bizim puan olarak diğerlerine yaklaşmamız, camianın büyüklüğünden dolayı onları rahatsız edecektir. İnşallah bu takımımız geçen yıl gösterdiği başarıyı, bu sezonda inanan ve güvenenlerin umutlarını boşa çıkarmayacaktır. Tek ricam var şimdi destek zamanı."

Yorumlar (1)
Ibrahim 5 yıl önce
Ben hocama inanıyorum Allah yardiciniz olsun sampiyonuz insallah