banner212

banner211

Engin Korukır; “Alnımızın akı ile çıktık“

Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin Korukır yeşil siyahlıların 1-0 kazandığı Altay karşılaşması sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sakaryaspor 18.03.2018, 20:55 18.03.2018, 23:31 UTKU KAYNAR
 

Sakaryaspor Teknik Direktörü Engin  Korukır yeşil siyahlıların 1-0 kazandığı Altay karşılaşması sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Karşılaşmanın ilk yarısının daha kontrollü geçtiğini belirterek;" Maçın önemi nedeni ile ilk yarı takım daha temkinli oynadı ama ikinci yarıda oyunu forse edince çok fazla pozisyon bulduk.Nazilli gibi travma yaşadığımız bir maçtan sonra camiada bazı tereddütler vardı ama bizim hedefimiz maçı kazanmayı bırakın ikili averajı bile düzeltme hedefindeydik. Cami adına çok da büyük önemi olan bir maçtı alınımız akı ile çıktığımız için mutlu oldu. Ligin sonuna kadar biz bu yarışı kovalayacağız." dedi.

Engin Korukır ayrıca önümüzdeki hafta sonu deplasmanda oynayacakları Karagümrük maçında galibiyet ile ayrılacaklarının altını çizerek; " Karagümrük maçı ile de deplasman rahatsızlığımızdan kurtulacağız biz tesadüfen maç kazanan bir takım değiliz. Bu maçtan da alnımızın akı ile çıktığımızda hedefe çok büyük bir adım atmış olacağız artık" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)