banner212

banner211

Erdal Taşkın ;‘Birileri taraftarı bize küfrettiriyor'

Sakaryaspor'da kendi başarısızlıklarını örtbas etmeye çalışan Erdal Taşkın gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı.

Sakaryaspor 21.02.2012, 12:35
Erdal Taşkın ;‘Birileri taraftarı bize küfrettiriyor'
banner218
Sakaryaspor'da kendi başarısızlıklarını örtbas etmeye çalışan Erdal Taşkın gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya attı. Taşkın, taraftarın birileri tarafından yönlendirildiğini söyledi ve ekledi: "Taraftara kim küfür ettiriyor öğreneceğim."

 

Şok iddia

 

Halit Evin yönetimi tarafından gönderilen Şaban Yıldırım'ı taraftara şirin gözükmek için yeniden takımın başına geçiren Sakaryasyor Başkanı Erdal Taşkın, bugünlerde kendi başarısızlıklarını bir kenara bırakarak taraftar hakkında şok iddialarda bulunmaya başladı. Taraftarın birileri tarafından yönlendirildiğini iddia eden Taşkın, "Taraftara kim küfür ettiriyor öğreneceğim. Akhisar maçından 18 bin TL gelir var, 26 bin TL ceza. Kulübü kim zarara sokuyor. Bunun arkasında kim var, birileri bize küfrettiriyor. Bu kişileri öğreneceğim" dedi.

 

Destek yok

Sakaryaspor'da verdiği sözleri bugüne kadar yerine getiremeyen Başkan Erdal Taşkın, taraftarın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere şehrin dinamiklerini de topa tuttu. Taşkın, SATSO, SESOB ve de Büyükşehir Belediyesi'nden bekledikleri desteği alamadıklarını savundu. Şehirden de bekledikleri desteği alamadıklarını belirten Taşkın, "Sakaryaspor bu şehrin takımı. Taraftar yöneticisine küfrediyor. İş dünyası, belediyeler sırt çeviriyor. Ben de mecburen başka çözüm arayışları içine giriyorum. Benim tek derdim Sakaryaspor'un ligde kalması" dedi.

KAYNAK: YENİHABER GAZETESİ

banner220
Yorumlar (0)