banner212

banner211

Erdal Taşkın'nın Fi-Yapı Fiyaskosu

Erdal Taşkın yönetiminin Fi Yapı sponsorluk anlaşmasını Bank Asya 1.

Sakaryaspor 27.05.2012, 11:46
Erdal Taşkın'nın Fi-Yapı Fiyaskosu
banner218
Erdal Taşkın yönetiminin Fi Yapı sponsorluk anlaşmasını Bank Asya 1.Lig'de kalma şartıyla yaptığı ortaya çıktı. Herkes Fi Yapı'dan yeni sezonda 750 bin TL geleceğini beklerken yöneticiler böyle bir paranın söz konusu olmadığı belirtti.

Fi Yapı anlaşması

Erdal Taşkın yönetimi tarafından Fi Yapı ile yapılan 1 Milyon TL'lik sponsorluk anlaşması fos çıktı! Bank Asya 1.Lig'in ikinci yarısında Sakaryaspor'a göğüs reklamı sponsoru olan Fi Yapı kulübe 250 bin TL ödeme yapmıştı. Kalan 750 bin TL'nin ise 2.Lig'de ödeneceği açıklanmıştı. Anlaşma 1.Lig'e göre Mevcut yönetim Fi Yapı'dan gelecek herhangi bir paranın olmadığını belirtti. Futbol Şube Sorumlusu Ömer Bektaş Fi Yapı ile yapılan sözleşmede tüm anlaşmanın Bank Asya 1.Lig'de mücadele edilmesi şartıyla yapıldığını belirtti.

Fi Yapı'dan 750 bin TL alacağı bulunan Sakaryaspor'un kasasına yapılan anlaşmaya göre bu sezon para girmeyecek. 750 bin TL ödenecekti Sakaryaspor'da yöneticilerin Fi Yapı gerçeğini ortaya koyması şok etkisi yarattı. Oysa başta Fi Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Fikret İnan olmak üzere, Erdal Taşkın yönetimi ve dönemin Teknik Direktörü Yılmaz Vural 1 Milyon TL'den kalan 750 bin TL'nin şartlar ne olursa olsun Sakaryaspor'a ödeneceğini duyurmuştu.

 

Kaynak:YeniHaber Gazetesi

banner220
Yorumlar (0)