banner212

banner211

Erenler Gençlikspor kulübü kuruldu.

Geçici yönetim kurulu üyeleri tanıtım toplantısında konuşan Kulüp Başkanı Murat Acar, “Kulübümüzde sporun tüm dalları olacak” dedi.

Sakaryaspor 24.02.2020, 15:38 24.02.2020, 15:46 UTKU KAYNAR
Erenler Gençlikspor kulübü kuruldu.
banner218

Erenler Gençlikspor kulübü kuruldu. Geçici yönetim kurulu üyeleri tanıtım toplantısında konuşan Kulüp Başkanı Murat Acar, “Kulübümüzde sporun tüm dalları olacak” dedi.
Kolları sıvadılar
Erenler Gençlik spor kulübü kurucu üyeleri tanıtım toplantısında herkese spor yaptırmak için yola çıktıklarını belirterek “ Erenler Gençlik spor kulübü sporun yeni soluğu olacak” dediler. Geçici yönetim kurulu başkanı ve üyeleri yapmak istedikleri çalışmaları bir bir anlattılar.

Yönetim çok sağlam
Erenler Gençlik ve Spor kulübü geçici yönetim kurulunda başkanlığı İl spor müdürlüğü, Erenler İlçe spor müdürü Murat Acar üstlendi, Özel Erenler Güneş okulları beden eğitimi öğretmeni, Sakarya Basketbolunun unutulmaz İl temsilcisi Alpay Alev sayman olarak görev aldı. Kurucu üyeler olarak geçici yönetim kurulunda; Erenler İlçesi Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy, Erenler İlçesi Halk Eğitim Müdürü Özge Yalçın, Erenler İlçesi Sağlık Müdürü Dr. Ömer Balcı, Erenler İlçesi Kaymakamlık yazı işleri Müdürü Akın Büyüköztürk ve Erenler İlçe spor müdürlüğü Atatürk stadyumu tesisler yöneticisi Özcan Çelikten bulunuyor.

‘Her spor dalı olacak’
Erenler Gençlik Spor kulübü yöneticilerinin kendilerini tanıttığı toplantıda Kulüp başkanı Murat Acar yapılacak çalışmaları anlattı. Başkan Acar şöyle konuştu; “ Elbette ki spora hizmet eden çok sayıda kulübümüz var, bizlerde yeni bir kulüp kurarak yola çıktık, tüm çalışmalarımızı herkesin spor yapabileceği program dahilinde yapacağız, hedefimiz tüm spor dallarında hizmet vermek, kuruluşumuzu tamamladık, yakın bir tarihte genel kurul yapıp seçilmiş yönetim olarak çalışmaya başlamak istiyoruz, şimdiden çok destekler almaya başladık bu bizi mutlu etti, Erenler Gençlik spor kulübü olarak çok büyük projelerimiz olacak” dedi.

SAKARYAHALK/ Suat Beyenal

Yorumlar (0)