Sakaryaspor Başkanı Metin Doğrucan Nazili deplasmanı öncesinde Sakaryaspor kafilesinin bulunduğu otobüsün trafik ekipleri tarafından kontrol sonrasında bağlanmasıyla ilgili  konuştu." />

Ergün Atalay hızır gibi yetişti!

Sakaryaspor Başkanı Metin Doğrucan Nazili deplasmanı öncesinde Sakaryaspor kafilesinin bulunduğu otobüsün trafik ekipleri tarafından kontrol sonrasında bağlanmasıyla ilgili  konuştu.

Sakaryaspor 03.04.2013, 11:50
Ergün Atalay hızır gibi yetişti!

Sakaryaspor Başkanı Metin Doğrucan Nazili deplasmanı öncesinde Sakaryaspor kafilesinin bulunduğu otobüsün trafik ekipleri tarafından kontrol sonrasında bağlanmasıyla ilgili  konuştu..

 

İşte Metin Doğrucan'ın sözleri…

‘ Durum ortada. Bu borçta eskiden gelen borçlar. 4 yıldır kuruş ödeme yapmamışlar. Nazilliye giderken de yolda denetim sırasında bu borç ortaya çıktı. Trafik polisleri aracın sorgulanmasın yaptıklarında 4 yıldır otobüsün sigorta ve kasgolarını ödenmediği tespit edildi. Bu borçlar çıkıncada trafik ekipleri yaklaşık 6 bin lira olan parayı ödemeden aracın gitmesine izin vermeyeceklerini söylemişler..

Bunları öğrendikten sonra Demiryol iş sendikası Genel Başkanı Ergün Atalay beni aradı. (Nasıl gidiyor Metin) dediğinde ben olanları anlatınca ‘ Sen bir bak üzerime ne düşüyor da ben hallederim' dedi. Yaklaşık 6 bin lira borç vardı. Ergün beyin de yardımıyla bu parayı ödeyip futbolcularımızın bulunduğu otobüsün borcunu ödeyerek otobüsü kurtardık. Ardından otobüs yoluna devam etti..

Sakaryasporlu futbolcularını bulunduğu kafilenin saat 20.45 gibi otele ulaştığını söyleyen Doğrucan ‘ Sakaryaspor'u 4 yıldır yönetenler kuruş borç ödememişler. Yazık. Bu yaşananlarda onların eseri.'dedi

Aziz Güvener yazdı.

Yorumlar (1)
Veli DEMİR 11 yıl önce
Otobüsün borcu olduğunu sağır sultan biliyor da bir tek yönetiçiler mi bilmiyor?Bu şartlarda otobüsü nasıl yola çikardılar.Kulübü böyle yöneterek düşmanlarımıza kendinizi güldürüyorsunuz.Açıklama da eski yonetimleri suçluyarak dahada zor duruma düşüyorsunuz.Hala tek başına yöneticilik yapmaya çalışıyor sunuz,yönetim kurulu olmadan yapılan çalışmalara dernekler müdürlüğü nasıl müsaade ediyor.