Sakaryaspor eski futbolcularında ve şu anda antrenörlük yapan Bülent, Nejat ve Kenan Ersin’in babaları eski Adapazarı Belediyesinden emekli Abdülkerim Ersin geçen akşam evinde vefat etti." />

banner212

banner211

Ersin Kardeşlerin Acı Günü

Sakaryaspor eski futbolcularında ve şu anda antrenörlük yapan Bülent, Nejat ve Kenan Ersin’in babaları eski Adapazarı Belediyesinden emekli Abdülkerim Ersin geçen akşam evinde vefat etti.

Sakaryaspor 29.10.2012, 16:55
Ersin Kardeşlerin Acı Günü
banner218

Sakaryaspor eski futbolcularında ve şu anda antrenörlük yapan Bülent, Nejat ve Kenan Ersin’in babaları eski Adapazarı Belediyesinden emekli Abdülkerim Ersin geçen akşam evinde vefat etti. 85 Yaşında vefat eden Abdülkerim Ersin’in cenazesi dün Orhan Camii’nde kılınan ikindi namazı sonrası Emirdağ’daki aile kabristanına defnedildi.

 

FUTBOL DÜNYASI BİR ARADA

 

Abdülkerim Ersin’in cenazesine Ersin Ailesinin yakınları ile birlikte Sakarya’da söz sahibi futbol dünyasına mensup birçok ünlü de katıldı. Sakaryaspor Kulüp Başkanı Vedat Yaşlıca, Ömer Bektaş, Tüfad İl Başkanı Tamer İlaçan, Ekrem karaberberoğlu ve daha niceleri cenazede birbirleri ile sohbet etmek fırsatını da bulmuş oldular.

 

Sırrı ŞANLI


banner220
Yorumlar (0)