banner212

banner211

Ertekin, İlk provayı gençlerle yaptı

TFF 2.Lig 15’inci haftasında Kastamonu’yu konuk edecek olan Sakaryaspor bu karşılaşmanın hazırlıklarına bugün yaptığı çalışma ilde devam ett

Sakaryaspor 29.11.2018, 17:42 UTKU KAYNAR
Ertekin, İlk provayı gençlerle yaptı
banner218

TFF 2.Lig 15’inci haftasında Kastamonuspor’u konuk edecek olan Sakaryaspor bu karşılaşmanın hazırlıklarına bugün yaptığı çalışma ilde devam etti. Yeşil Siyahlılar U19 takımı ile çift kale maç yaptı.

15’inci haftaya lider olarak giren Sakaryaspor, bu hafta sonu kendi sahasında konuk edeceği Kastamonu1966 karşılaşmasının hazırlıklarına devam ediyor. Yeşil Siyahlılar bugün Rüstemler Tesisleri’nde U19 Takımı ile hazırlık karşılaşması yaptı. Karşılaşmanın her iki devresinde farklı kadrolara görev veren teknik Direktör İsmail Ertekin, ilk olarak 11’de sürekli forma şansı bulamayan futbolculardan kurulu kadro ile maça başladı. kinci yarıda ideal 11’e yakın kadro ile gençlere karşı mücadele eden yeşil siyahlıların soğuk havaya rağmen oldukça hırslı olduğu gözden kaçmadı.

GENÇLER ÖNEMLİ

Sakaryaspor teknik direktörü İsmail Ertekin, gençlere karşı yapılan hazırlık maçlarını önemsediğini belirterek;’’ Bu tip maçlar hem genç oyuncuları yakından takip etmek hem de onların motivasyonu açısından önemli. Sürekli takım içinde çift kale yapmak bazen aynı motivasyonu vermeyebiliyor. Bu yüzden genç takıma karşı oynamak A Takım kadrosu içinde önemli bir çalışma oluyor. Zira gençler rakip kadar istekli ve arzulu

Yeşil Siyahlılar Pazar günü saat 13:30’da oynayacakları Kastamonu karşılaşmasının hazırlıklarına yarın saat 13:00’de yapacakları çalışma ile devam edecekler.

banner220
Yorumlar (0)