banner212

banner211

Futbolcular Final maçı öncesi para istemiş

Ankara Demirspor ile oynanan final karşılaşmasının ardından “Maç otelde kaybedildi” söylentileri gündeme bomba gibi düşmüştü. Play-Off final maçı öncesinde bazı oyuncular ile yönetim arasında yaşanan krizin paradan kaynaklandığı ortaya çıktı.

Sakaryaspor 04.06.2015, 15:08 04.06.2015, 15:18 UTKU KAYNAR
Futbolcular Final maçı öncesi para istemiş
 KAVGA OLMADI
Şampiyonluğu Ankara Demirspor’a kaptıran Sakaryaspor’da final maçı sonrasında bir futbolcunun “Maç otelde kaybedildi” sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Ortaya atılan bu sözlerin ardından kamuoyunda futbolcuların kendi arasında kavga ettiği konuşulmaya başlandı. Fakat yönetim kavga söylentilerini hemen yalanlayarak İzmir’de böyle bir olayın olmadığını açıkladı.

PARA SORUNU
Final maçı öncesinde yaşanan krizin bazı futbolcular ile Başkan Selahattin Aydın arasında yaşandığı ortaya çıktı. Edinilen bilgilere göre bazı oyuncular final öncesinde maddi sıkıntı çektikleri gerekçesiyle yönetimden para talep etti. Başkan Selahattin Aydın, ise futbolcuların bu talebeni kabul etmeyerek rest çekti. Şampiyonluk maçı öncesinde takıma ödeme yapılmayacağını daha önce açıklayan Aydın’ın bu tavrı futbolcuları memnun etmedi.

AYDIN REST ÇEKTİ
Para konusunda Aydın’dan olumsuz cevap alan oyuncularla, yöneticiler arasında İzmir’de soğuk rüzgarlar esti. Yeşil-Siyahlı oyuncuların büyük bölümü şampiyonluk maçına moralsiz çıktı. Yönetimin final maçı öncesinde oyunculara ufak bir cep harçlılığı vermemesi kafalarda soru işareti bırakırken takımın şampiyonluk maçındaki kötü performansı yaşanan bu krize bağlandı. Futbolcuların 10 maç başı alacağı olduğu biliniyor.

KAYNAK:

Yorumlar (2)
islam arslan 7 yıl önce
Eğer böyle bir şey varsa suçlu yönetim ama futbolcularda ruhsuzmuş koskoca sezonun son final maçında bu olmaz nasılsa yönetimi sıkıştırdım mantığı koca bir şehre zarar verdi başkanda bu arkadaşların 10 maçlık alacağını verecek kardeşim herkes ekmeğine bakar benim kızdığım bu konular final maçına kilitlenmemeliydi daha önce yada sonra halledilmeliydi bu fitbolcular satılmalı başkanda gitmeli sorun çözülür sportif ruhlu genç başkan istiyoruz
ali ak 7 yıl önce
böle bi adamın başkanlıkda ne işi var
daha göreve devam diyor nasıl bi insan bu uyanın tatangalar yürüyüş yapılsın gitsin böle adam