banner212

banner211

Futbolculara 2 gün izin

Sakaryaspor teknik direktörü Şaban Yıldırım, futbolu ve taraftarı çok özlediklerini belirterek kavuşmayı bekliyoruz dedi.

Sakaryaspor 22.06.2020, 13:17 UTKU KAYNAR
Futbolculara 2 gün izin
banner218

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, yeşil siyahlı kulübün resmi sosyal medya hesabından açıklama yaparak taraftara seslendi ve lig öncesindeki çalışmaları değerlendirdi. Tecrübeli teknik adam taraftarla buluşmayı çok özlediklerini belirterek takımın performansından memnun olduğunu dile getirdi.

HER PLANA HAZIRIZ

Yıldırım, “Muhtemel bütün senaryolara açık bir şekilde yani 18 Temmuz tarihi itibariyle başlayacağını hesap ederek çalışmalarımız sürüyor. Play-Off olabilir, normal sezon oynanabilir. Bütün bunlara hazır bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle bu hafta itibariyle çift idman olarak planlamıştık. Daha çok teknik, taktik ve fiziksel çalışmalar yaptık. Şuan ki geldiğimiz nokta bütün teknik heyet açısından memnuniyet verici. Umarız federasyondan, devletten izin çıkar ya da hastalık müsaade eder taraftarımızla buluşuruz ve maçlarımızı normal bir şekilde oynamaya başlarız. Taraftarımızı buluşmayı özledik”

TAKIMA 2 GÜN İZİN

Liglerin nasıl devam edeceğine ilişkin kararı bekleyen Sakaryaspor’da hafta sonu yapılan çalışmaların ardından takıma iki gün izin verildi. Cumartesi gün çift idman yapan yeşil siyahlılar Pazar günü ise tek idmanla yaparak çalıştı. Temsilcimizde tedavisi süren Nuri Fatih Aydın dışında eksik bulunmuyor. Bugün ve Salı gününü izin yaparak geçirecek olan takım Çarşamba günü hazırlıklarına Rüstemler Tesisleri’nde devam edecek.

banner220
Yorumlar (0)