banner212

banner211

Futbolcuların gözü kulağı kongrede

Sakaryaspor’da 21 Haziran Pazartesi günü yapılacak genel kurul öncesinde takımda sözleşmesi devam eden oyuncuların gözü kulağı eni seçilecek yönetimde.

Sakaryaspor 20.06.2021, 11:11 UTKU KAYNAR
Futbolcuların gözü kulağı kongrede

Yeşil Siyahlı kulübün sezon başında kadrosuna kattığı Alişan Şeker, Burak Öksüz, Hakan Aslantaş, Mehmet Boztepe, Muhammet Reis, Oğuzhan Kayar, Özkan Taştemur’un yanı sıra geçtiğimiz sezondan takımda kalan Oğuz Çalışkan, Ümit Yasin Arslan, Abdülaziz Solmaz, Azad Filiz, Berk İsmail Ünsal, Berkay Can Değirmencioğlu ve Kaan Kırcı’nın sözleşmeleri sona erdi. Kiralık olarak forma giyen Nuri Fatih Aydın, Devrim Taşkaya, Fatih Tultak ile Hasan Bilal ise 31 Mayıs itibari ile kulüplerine geri döndü.

Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde Caner Koca, Canberk Özdemir, Ali Özgün, Çağrı Ortakaya, Oğuz Alpay Koçaklı Arif Kocaman, Azad Tarım, Kerem Özel, Yuşa Tığrak, Alimcan Menteşe, ve Eray Dursun’un yanı sıra sezon başında kiralık gönderilen Yusuf Kaan Kara ve Furkan Parsak’ında sözleşmeleri devam ediyor. Bu oyuncular hakkında son kararı pazartesi günü seçilecek yeni yönetim verecek.

Yorumlar (0)