Galibiyetimiz Sakarya şehrine hayırlı olsun.

Sakaryaspor, Bandırmaspor'u kendi sahasında 4-2 yenerek ligdeki kötü gidişe son verdi. Teknik Direktör Serkan Özbalta maçın sonunda düzenlenen basın toplantısında şöyle konuştu:

Sakaryaspor 20.11.2022, 22:28 SporExpres
Galibiyetimiz Sakarya şehrine hayırlı olsun.

Sakaryaspor, Bandırmaspor'u kendi sahasında 4-2 yenerek ligdeki kötü gidişe son verdi. Teknik Direktör Serkan Özbalta maçın sonunda düzenlenen basın toplantısında şöyle konuştu: "Son haftalarda netice anlamıyorduk belki ama toparlandığımızı görüyorduk. Biraz daha karakterli oyun, biraz daha hücum anlamında çalışmalarımız oldu. Bütün camianın istediği bir oyun oldu. Tabi ki eksiklerimiz var ama güzel bir galibiyet oldu. Sistemi oturturtma çabası içerisindeyiz. Ben oyuncu arkadaşlarımızı kutluyorum. Futbolcularıma tek eleştirim, mental olarak oyundan kopmamalıyız. Skor ne olursa olsun oyundan atılmamalıyız. O son golü yememeliyiz. Ama yine de can kurban. Galibiyetimiz Sakarya şehrine hayırlı olsun."

Yorumlar (1)
asa 2 yıl önce
hep eleştirecek değiliz, tebrik edelim. ama savunma alarm veriyor, devre arasında gerekli takviyeler yapılırsa playoff oynarız, yapılmazsa 10-11. sıra gibi bir yerde bitiririz...