banner212

banner211

Gazeteciler Cemiyeti Kınama yayınladı

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur Adapostası Gazetesi Spor Müdürü Cavit Dereli’nin Sakaryaspor hazırlık maçı öncesinde sözlü olarak taciz edilmesi üzerine bir kınama mesajı yayınladı.

Sakaryaspor 13.07.2013, 12:44
Gazeteciler Cemiyeti Kınama yayınladı
banner218

Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur  Adapostası Gazetesi Spor Müdürü Cavit Dereli’nin Sakaryaspor hazırlık maçı öncesinde sözlü olarak taciz edilmesi üzerine bir kınama mesajı yayınladı.

BASINA SALDIRI KABUL EDİLEMEZ

Matur mesajında şunları söyledi;  Adapostası Gazetesi Spor Müdürü Cavit Dereli arkadaşımızın Sakaryaspor hazırlık maçını izlemek için gittiği Atatürk Stadı basın tribünü girişinde Sakaryaspor eski Başkanı Metin Doğrucan ve  basın tribününde tribün liderleri tarafından sözlü olarak taciz edildiğini öğrenmiş bulunuyoruz. Görevini yapmak üzere Sakaryaspor karşılaşmasını izlemeye giden arkadaşımızın uğradığı bu saldırıyı kabul edemeyiz. Sakaryaspor’un her zaman daha ilerilerde olması için mücadele eden arkadaşlarımızın görevini yapmasını engellemeye çalışanların hadlerini bilmelerini istiyoruz. Basını susturmaya çalışanlar bir gün o basının kendilerine de ihtiyacı olacağını unutmamalarını istiyoruz.

Yorumlar (0)