banner212

banner211

Gazeteciler soruyor Zeki Toçoğlu cevaplıyor (CANLI)

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu 5 Şubat Çarşamba günü hem gazeteciler hemde sizden gelecek soruları cevaplayacak..

Sakaryaspor 05.02.2014, 10:22 05.02.2014, 10:24 UTKU KAYNAR
banner218
 Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu 5 Şubat Çarşamba günü saat 11.00'de Büyükşehir Belediyesine bağlı Hızırilyas Tepesinde bulunan su arıtma tesislerindeki canlı yayında gazetecilerin sorularını cevaplayacak..

medyabar.com ile birlikte akyazi.net,geyve.com, bizimhendek.com, sapanca.com.tr,kaynarcaninsesi.com, pamukovahalk.com,karasucihanhaber.com ve sporexpres.com'da canlı olarak yayınlanacak programda Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu siyasetten spora kadar,gündemde olan konularda açıklamalarda bulunacak..

Sakaryaspor'a son olarak yapılan yardımdan, Ak Parti'de aday adaylığı sürecinde yaşananlar ve büyükşehir belediyesinin çalışmaları gibi konularda Toçoğlu, gazetecilerin sorularını cevaplandırırken, sizlerden gelecek sorulara da canlı yayında cevap verecek

Sakarya Halk Gazetesi Genel Yayın Müdürü Salih Yalçıntaş'ın sunacağı canlı yayında eğer Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun cevaplamasını istediğiniz sorular va

Yorumlar (0)