banner212

banner211

GENÇ AÇIKLADI; TRANSFER AÇILACAK

Başkan Cumhur Genç, twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Genç şu ana kadar 1150 formanın satıldığını ve transfer tahtasının önümüzdeki hafta açılacağını kamuoyuyla paylaştı.

Sakaryaspor 03.01.2020, 17:43 UTKU KAYNAR
GENÇ AÇIKLADI; TRANSFER AÇILACAK
banner218

Başkan Cumhur Genç, twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Genç şu ana kadar 1150 formanın satıldığını ve transfer tahtasının önümüzdeki hafta açılacağını kamuoyuyla paylaştı.

Başkan Cumhur Genç twitter hesabından gündeme dair açıklamalarda bulundu. Başkan Genç forma satışları konusunda şöyle konuştu: “54. yıl özel formamızın satış rakamı an itibariyle 1150 adettir. Satılan formaların 650 adetini belediyeler, SATSO ve STK'lar, kalan 500 adetini ise taraftarımız bireysel olarak almıştır. 1 Milyonu geçen Sakarya şehrinde sınırlı sayıda satışa sunulan formaların daha kısa sürede tükenmesini bekliyorduk. Fakat bu iş gönül işi olduğu için, gönlünü Sakaryaspor'a açan herkese yönetim kurulu adına teşekkürü borç bilirim.

Ayrıca satılan formaların tahsilatı konusunda bir sıkıntı bulunmamaktadır. Belediye ve STK'larımız forma ücretlerini en geç pazartesi ve salı günü ödeyeceklerdir.”

Önümüzdeki hafta transferin açılacağını söyleyen Genç, “Transferi açmak için de toplam 2.5 Milyon TL gibi bir rakama ihtiyaç bulunmaktadır. Bu rakamın 1 Milyon TL'lik kısmı geçmişten gelen vergi ve SSK borcu, 552 bin TL Bursa finali cezası, yaklaşık 1 Milyon TL de futbolcu alacaklarıdır. Transfer konusunda herkesin gönlünün rahat olmasını rica ediyorum. Önümüzdeki hafta ihtiyacımız olan rakamı toplayıp transferimizi açacağız” dedi.  

Yeni transferlerin kısa sürede takıma katılacağını söyleyen Genç sözlerini şöyle tamamladı: “Görüşmüş olduğumuz futbolcuların da kulüpleri ile görüşmeler devam etmektedir. Takımımızın gücüne güç katacak transferler en kısa sürede aramıza katılacaktır.

Bu süreçte şehrin ve taraftarlarımızın bizlere desteğini esirgemeyeceğinin inancı yönetim kurulumuza ve bana güç ve motive sağlamaktadır.”

banner220
Yorumlar (1)
Gökhan Gök 3 yıl önce
parasız pulsuz yönetimle bir şey olmaz ve bu futbolcularla bir şey olmaz