İster soru deyin , ister gerçeğin ta kendisi deyin." />

banner212

banner211

Genç Futbolcuların Toz ile imtihanı

İster soru deyin , ister gerçeğin ta kendisi deyin.

Sakaryaspor 05.10.2012, 15:14
Genç Futbolcuların Toz ile imtihanı
banner218

İster soru deyin , ister gerçeğin ta kendisi deyin. Küçük karasu sahasında oynanan Karasuspor , Yıldırımspor maçında orta alanda meydana gelen bu görüntüler  Futbol adına tam bir komedi.


Haberimizin başlığında sorduk  “Bilin bakalım Toz’un içinden ne çıktı “ diye. Cevabıda hemen biz verelim. Toz bulutunun içinden skat bir futbolcu çıktı.


Karasuspor , Yıldırımspor maçının ilk yarısı devan ederken orta yuvarlakta Karasuspor’lu Onur ile Yıldırımspor ‘lu Keremali bire birmücadele ederlerken ortaklık aniden toz bulutu haline döndü.


Hakem salim Karahan oyunu devam ettirecektiki dağılmaya başlayan toz bulutu içinde yerde yatan bir futbolcu gördü. Tozların iyice açılması sonucu Karasuspor’lu Onur iyiden iyiye ortaya çıktı.


Hakem Karahan futbolcuyu tozların arasından yerden kaldırdı. İkili  mücadele sonunda sakatlanıp  Toz bulutu arasında kalan ve daha sonra ortaya çıkan Onur hakem tarafından tedavi edilmesi için saha kenarına yollandı. Onur’a saha kenarında veya bir başka şekilde tedavi uygulanması imkansızdı. O da öyle yaptı ve bir iki dakika kenarda bekledikten sonra oyuna dahil oldu.

 
Yorumlar (0)