banner212

banner211

Genç Kızlarda Şampiyon Tansu Çiller

Tansu Çiller Mesleki Teknik ve Teknik Lisesi, Genç Kızlar Voleybol B Ligi İl Birinciliği müsabakalarını şampiyon olarak tamamladı.

Sakaryaspor 06.03.2019, 12:25 06.03.2019, 12:28 UTKU KAYNAR
Genç Kızlarda Şampiyon Tansu Çiller
banner218

Sakarya Genç Kızlar Voleybol B Ligi İl Birinciliği Müsabakaları sona erdi. Lütfü Yaman Spor Salonu’nda oynanan final misabakalarının ardından Finalde Tansu Çiller Mesleki Teknik ve Teknik Lisesi, Mithatpaşa Lisesi’ni 2-0 yenerek şampiyon oldu. 

ŞAMPİYON TANSU ÇİLLER
Lütfü Yaman Spor Salonu’nun ev sahipliğinde Genç Kızlar Voleybol B Ligi İl Birinciliği Müsabakaları şöleni yaşandı. Üçüncülük maçıyla başlayan günde Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi’ni 2-0 yenerek üçüncü oldu. Finalde ise Tansu Çiller Mesleki Teknik ve Teknik Lisesi ile Mithatpaşa Lisesi karşılaştı. Maçı 25-14 ve 25-23’lük setlerle 2-0 kazanmayı başaran Tansu Çiller Mesleki Teknik ve Teknik Lisesi şampiyon oldu. Şampiyon sporcuların birincilik sevinçleri görülmeye değerdi.   

KUPALAR VERİLDİ.
Şampiyon Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Lisesi’ne kupasını Okul Sporları Komite Üyesi Özgür Murat Çetinkaya verdi. İkinci Mithatpaşa Ortaokuluna kupasını Tansu Çiller Meslek ve Teknik Lisesi Müdürü Mithat Şahin verdi Üçüncü Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi’ne kupasını Okul Müdür Yardımcısı Kamuran Yeşilot verdi. Dördüncü Atatürk Anadolu Lisesi’ne kupasını Mithatpaşa Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Oğuz Olcay takdim etti. 


 

banner220
Yorumlar (0)