banner212

banner211

Gençlerle Manisa Provası

Manisa maçı ile yeni bir seriye başlamak isteyen Sakaryaspor bu karşılaşmanın hazırlıklarına alt yapı takımı ile yaptığı çift kale maç ile devam etti.

Sakaryaspor 14.02.2019, 17:25 14.02.2019, 17:31 UTKU KAYNAR
Gençlerle Manisa Provası
banner218

Şampiyonluk yarışında zirveyi kaptırmak istemeyen Sakaryaspor, Pazar günü kendi sahasında konuk edeceği Manisaspor karşısında kazanarak zorlu Niğde ve Amed deplasmanları öncesinde moral bulmak istiyor.  Yeşil Siyahlılar Pazar günü saat 17:00’de oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına bugün yaptığı çift kale çalışması ile devam etti.

Sakaryaspor, Manisaspor karşılaşması hazırlıkları çerçevesinde bugün Rüstemler Tesisleri’nde alt yapı takımı ile çift kale maç yaptı. Cezalı ve Sakat oyuncular nedeni ile Manisa karşısında kadro revizyonuna gitmek zorun olan Teknik Direktör İsmail Ertekin alt yapı takımlarında mücadele eden gençlerden oluşan takımla yapılan çift kalede bu maçın provasını yaptı.

Sağ bek sorunu

Sağ kanat oyuncuları Alper Tursun ve Ferit Erişçi’nin sakatlıkları nedeni ile Manisa karşısında yeşil siyahlı ekipte kimin bu mevkide görev yapacağı merakla bekleniyor. Öte yandan sarı kart cezalı durumuna düşen Berkaycan’nın Teknik Direktör İsmail Ertekin’nin bu mevkide Hakkı’ya forma vereceği bu nedenle sağ bekte Zahit oynatması bekleniyor.

Formaya uzaklar

Devre arası takımdan ayrıldıktan sonra geri dönen Umut Sözen ve Tevfik Köse’nin takımla birlikte çalışmalara başlamalarına rağmen 18’de kendilerine yer bulmaları zor görünüyor. İki futbolcunun da fizik kondisyon ve maç eksikleri nedeni ile Amed maçından önce forma şansı bulması beklenmiyor. Sakaryaspor, bugün saat 16.00’da yapacağı antrenman ile Manisa maçının hazırlıklarına devam edecek.

Yorumlar (0)