Gidecekler Geleceklerden daha çok

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın bugün kulüp binasında bir basın toplantısı düzenledi.

Sakaryaspor 22.12.2014, 14:45 22.12.2014, 16:46 SporExpres
Gidecekler Geleceklerden daha çok

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın bugün kulüp binasında bir basın toplantısı düzenledi.

Sakaryaspor'un 31 puan ile lider tamamladığı ilk devre hakkında değerlendirmelerde bulunan Selahattin Aydın transfer çalışmaları ile ilgili net cevap vermekten kaçındı. Selahattin Aydın, transfer çalışmalarının sürdüğünü 3-4 futbolcunun devre arasında kadroya katılacağını fakat şuanda medyada yer alan isimlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.


Hoca rapor verecek

Sakaryaspor'da bir yandan gelecek oyuncular konuşulurken bir yandan da takımdan gönderilecek oyuncular merak ediliyor. Konuyla ilgili net bir açıklama yapmayan Başkan Selahattin Aydın; ‘Çarşamba günü hocadan gelecek raporu bekliyoruz fakat şunu söyleyeyim gidecekler geleceklerden daha çok' dedi.


Kulüp Başkanı Aydın, sezonu 30 puanla lider kapatan yeşil-siyahlı ekibinin kredisinin iyi olduğunu belirterek, ikinci yarı için hazırlıkların başlayacağını söyledi. Ara transferlerle ilgili sorulan soruları yanıtlayan Aydın, kısa bir süre önce izne çıkan Sedat Cengiz'in takımdan ayrıldığını açıkladı.Maçlarda argo tezahürat yaptıkları için takımın ceza almasına sebep olan taraftarların isimlerinin belirlendiğini söyleyen Aydın, bu isimleri kısa bir süre sonra açıklayacağını belirtti.
Yorumlar (0)