banner212

banner211

Gögüs Reklamı Toyota dan , SMS Vodafone dan

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, forma reklamı için Toyota, SMS kampanyası için Vodafone ile görüşmeleri bizzat kendi yürütüyor.

Sakaryaspor 27.07.2012, 13:25
Gögüs Reklamı Toyota dan , SMS Vodafone dan
banner218
Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, forma reklamı için Toyota, SMS kampanyası için Vodafone ile görüşmeleri bizzat kendi yürütüyor. Yönetim, Başkan Toçoğlu'ndan dört gözle sevindirici haber bekliyor.

Toyota sponsorluğu

Sakaryaspor'a gelir sağlayacak iki önemli projeyle Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu yakından ilgileniyor. Forma reklâmı konusunda Toyota ile temas halinde olan Başkan Zeki Toçoğlu bu firma ile görüşmelerini sürdürüyor. Edinilen bilgilere göre Toyota'nın ilk fiyat teklifini az bulan Başkan Toçoğlu forma sponsorluğu bedelinin artırılmasını istedi. Toyota'nın forma sponsorluğu kesin gözükürken Sakaryaspor'un kasasına kaç para gireceği ise merak ediliyor.

Vodafone ile temasta

Yönetim SMS kampanyası için Vodafone ile uzun süredir temas halinde. SMS kampanyasına sıcak bakan Vodafone firması yönetimden Atatürk Stadı'nın ışıklandırmalarına sinyal vericisi koyma talebinde bulundu. Bu konuyu Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'na aktaran yönetim beklemeye çekildi. Konu üzerinde incelemeler yapan Toçoğlu, çevreye sıkıntı verecek bir durum olmadığı takdirde projeyi onaylayacak. Sakaryaspor hem sinyal vericisinden hem de SMS kampanyasından kasasına para sokmuş olacak.

 

Kaynak:YeniHaber Gazetesi

Yorumlar (0)