banner212

banner211

Gökdeniz Karadeniz den vefa örneği

Alt yapısında yetiştiği kulübüne 500 bin dolar bağışta bulunan Rubin Kazan'ın futbolcusu Gökdeniz Karadeniz bu tavrıyla büyük alkış alırken, Sakaryaspor'un zor günlerinde dahi alacakları için kulübü icraya verenler akıllara geldi..

Sakaryaspor 22.06.2013, 17:02
Gökdeniz Karadeniz den vefa örneği
banner218

Futbol hayatını Rusya'nın Rubin Kazan takımında sürdüren 33 yaşındaki yıldız oyuncu Gökdeniz Karadeniz, eski kulubü Trabzonspor'a 500 bin dolar katkıda bulundu.

Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada, 'Trabzonspor'un kendisine kattığı değerlerin parayla ölçülemeyeceğini ifade ederek, böylesi örnek bir tavır sergileyen oyuncumuzu benzersiz davranışı nedeniyle kutluyor, kendisine teşekkür ediyoruz' denildi. Konuyla ilgili konuşan Gökdeniz ise, 'Nerede oynarsam oynayayım, her zaman Trabzonsporluyum. Kulübümüzün başarısını isteyen herkesin taşın altına elini koyması lazım. En büyük arzum yeni sezonda şampiyonluk yaşamaları' ifadelerini kullandı.

Bu durum Türk futboluna bir çok yıldız kazandıran Sakaryaspor için acı bir gerçeği daha ortaya çıkardı.

Hakan Şükür, Tuncay Şanlı, Aykut Kocaman,Aykut Yiğit, Burak Akdiş,Bülent Uygun,Yılmaz Vural,Turhan Sofuoğlu,Recep Çetin, Orhan Ak ve sayısız futbolcuyu Türk futboluna kazandıran Sakaryaspor'a en zor günlerinde kimsenin yardımda bulunmadığı akıllara geldi.

Aksine Recep Çetin, İlker Yağcıoğlu başta olmak üzere top koşturan bir çok ünlü futbolcu Sakaryaspor'u alacaklarından dolayı icraya bile verdi.

Yorumlar (1)
zühtü efe 10 yıl önce
rakamı bir kaç kez okudum acaba türk parası diye ama ne yazıkkı dolarmış birileri bunları okumuyormu acaba yazıklar olsun onlara adam başı okadar türk parasıverseler sakaryayı kim tutar inşallah eski günlere dönmek temennisiyle