Hendek'te Hentbolun şampiyonları belli oldu

Sakaryaspor 27.12.2023, 11:47 SporExpres
Hendek'te Hentbolun şampiyonları belli oldu

Hendek Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen küçükler, yıldızlar ve gençler erkekler ve kızlar masa tenisi müsabakaları sona erdi.

ÇEKİŞMELİ GEÇTİ

Büyük çekişmeye sahne olan müsabakaların ardından dereceye giren okul ve sporculara kupa ve madalyaları verildi.Yıldız Erkeklerde Hendek İmam Hatip ortaokulu birinci, Ziya Gökalp Ortaokulu ikinci, Beylice ortaokulu üçüncü olurken Yıldız kızlarda ise Şehit Ali Gaffar Okkan ortaokulu birinci, Özel İmge Ortaokulu ikinci, Beylice ortaokulu üçüncü oldu.

MADALYALARI ALDILAR

Küçük kızlar masa tenisi müsabakaları sonunda Atike Hanım Ortaokulu birinci, Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu ikinci, Beylice Ortaokulu üçüncü oldu. Küçük erkeklerde ise Çamlıca Ortaokulu birinci, Yeşilvadi Ortaokulu ikinci, Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu üçüncü oldu. Genç kızlar kategorisinde Orhangazi Anadolu Lisesi birinci, Hendek İmam Hatip Anadolu Lisesi ikinci, Akşemsettin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncü oldu. Genç erkeklerde Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Hendek İmam Hatip Anadolu Lisesi ikinci, Devlet Bahçeli Fen Lisesi üçüncü oldu.

Yorumlar (0)