banner212

banner211

Hendekspor çifte şampiyonluk bekliyor

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Temsilcilerimizden Hendekspor ilk yarının son maçı öncesinde yerel basın temsilcileri ile bir araya geldi.

Sakaryaspor 14.12.2018, 14:18 UTKU KAYNAR
Hendekspor çifte şampiyonluk bekliyor

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Temsilcilerimizden Hendekspor ilk yarının son maçı öncesinde yerel basın temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıda Kulüp Başkanı Sadettin Meraklı, As Başkan Zafer Çakmak, Futbol Şube Sorumlusu Sinan Sunman, Basın Sözcüsü Fatih Enes İlkay’ın yanı sıra  Antrenör Mehmet Ali Honca , kaleci antrenörü Veysel Beşik, yardımcı antrenör Hasan Tuncel’de hazır bulundu.

Hendekspor basın sözcüsü Fatih Enes İlkay basın mensuplarına Hendekspor’a verdikleri destekten ötürü teşekkür ederek; ‘’ Gerek Hendek’teki gerekse Sakarya’daki yerel basınımızın sezon başından beri takımımıza geniş veriyor. Şampiyonluğa giden yolda basınımızın verdiği desteği önemsiyoruz. Buraya gelen arkadaşların nezdinde bütün basınımıza teşekkür ediyorum’’ dedi.

ÇİFTE ŞAMPİYONLUK

BAL’da şampiyonluk yolunda ilerleyen Hendekspor’da başkan Sadettin Meraklı Hendekspor yönetimi ve Hendek halkı olarak bu yıl çifte şampiyonluk yaşamayı hedeflediklerini belirterek;’’ Biz yönetim, teknik heyetimiz ve futbolcularımız ile şehrin uzun süredir özlemini duyduğu profesyonel ligde ikinci bir takım hedefine ulaşmak için yola çıktık. İnşallah hem biz hem de Sakaryasporumuz bu sezon şampiyonluğa ulaşarak Sakarya’yı eski günlerine kavuşturmak için bir adım atmış olacağız. Sakaryaspor yıllarca rezerv takım hürriyetini taşıyacak bir takımın eksikliğini hissetti. Biz bu eksikliği giderecek birlikte hedefe yürüyeceğimize inanıyorum’’ Dedi.

HEDEFE KİLİTLENDİK

Hendekspor başkan vekili Zafer Çakmak iki sezondur devam eden başarı nedeni ile Hendek halkının takımlarına olan bakışının olumlu anlamda değiştiğine değinerek; ‘’ Hendek olarak şampiyonluk yolunda kenetlenmiş durumdayız. Yönetiminden, taraftarına, esnafından belediyesine herkes şampiyonluğa inanıyor. Teknik heyetimizin vereceği rapor doğrultusunda devre arası transferi için kolları sıvayacağız. Biz üzerimize düşeni yapalım gerisi futbolcularımıza ve teknik heyetimize kalıyor. Onlarında başarılı olacağına inancımız tam’’ ifadelerini kullandı.

Yönetim, teknik heyet ve basın mensupları toplantı sonrasında hep birlikte fotoğraf çektirdiler.

Yorumlar (0)