Hendek'te yeşil siyah bir gece

Sakaryalı iş adamları tarafından, takıma destek amacıyla gerçekleştirilen, "Benim Şehrim, Benim Takımım" projesinin tanıtımı Hendek'te yapıldı.

Sakaryaspor 13.06.2013, 20:13
Hendek'te yeşil siyah bir gece

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Metin Doğrucan, Hendek Gençlik Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, takımın kapanma kararının verildiği aşamada başkanlığa geldiğini belirterek, Sakaryaspor'u kurtarmak için gereken inancın daha bitmediğini söyledi.

Bir kulübü yürütebilmek için  sevgi-birlik-inanç ve mücadele azminin olması gerektiğini kaydeden Doğrucan, "Sakarya A.Ş hukuki olarak batık bir şirkettir" dedi.  

Doğrucan, tüm olumsuzluklara rağmen, ben Sakaryaspor'un kurtulacağına inandığını kaydetti

Bastırılan 54 bin adet sticker eteketlerin, 5 lira karşılığı aldığında Sakaryaspor'un kurtulacağını bildiren Doğrucan, takımın kurtuluşu için Hakan Şükür'e gitmediğini, kurtuluş reçetesinin Hendek'den, Akyazı'dan, Pamukova'dan geçtiğinin bilincinde olduğunu ifade etti.

Doğrucan, yapılacak kongre sonrasında  görevde  kaldıkları taktirde her ilçeye Sakaryaspor okulları kurmayı hedeflediklerini belirterek, yapılacak futbol okullarının tüm giderlerinin de kulüp tarafından karşılanacağını söyledi.

Doğrucan, 5 Temmuz akşamı Serdivan da düzenlenecek birlik ve beraberlik gecesine tüm Hendeklileri davet ederek,  takımın kurtuluşu için tüm Sakaryalıyarın sorumluluk alması gerektiğini vurguladı

Yorumlar (0)