banner212

banner211

Hep birlikte Sakaryaspor’un etrafında kenetleneceğiz

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakaryaspor taraftarlarıyla makamında bir araya geldi.

Sakaryaspor 14.07.2019, 15:22 14.07.2019, 15:40 UTKU KAYNAR
Hep birlikte Sakaryaspor’un etrafında kenetleneceğiz
banner218

Sakaryaspor taraftarlarını makamında ağırlayan Başkan Yüce, “Gün; birlik ve beraberlik içerisinde Sakaryaspor’un etrafından kenetlenme günüdür. Biz; Sakaryasporumuzun yanında olmaya devam edecek, inşallah bu yıl hep birlikte şampiyonluk sevinci yaşayacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakaryaspor taraftarlarıyla makamında bir araya geldi. Tüm şehri Sakaryaspor’un etrafında kenetlenmeye davet eden ve yeni sezonda şampiyonluk sevincini hep birlikte yaşayacaklarını dile getiren Başkan Ekrem Yüce’ya taraftarlar Sakaryaspor atkısı ve forma hediye etti.

Şampiyonluğa ulaşacağız

Sakaryaspor’un şehrin marka değeri olduğunu söyleyen Başkan Ekrem Yüce, “Gün; birlik ve beraberlik içerisinde Sakaryaspor’un etrafından kenetlenme günüdür. Sakaryasporumuzun en büyük gücü taraftarıdır. Daha öncede dediğim gibi aslolan isimler, kişiler değil, sadece ve sadece Sakaryaspor’dur. Bizler her zaman Sakaryasporumuzun yanında olduk. Bundan sonrada yanında olmaya devam edeceğiz. İnşallah bu yıl Sakaryasporumuz başarılı olacaktır. Sakaryaspor mücadele ettiği her kulvarda şampiyonluğun favorisidir. İnşallah bu yıl hep birlikte şampiyonluk sevinci yaşayacağız” dedi.

banner220
Yorumlar (2)
Ersoy 4 yıl önce
Bunlarmi kenetlenecek,sonra ne olacak.bu tablo Sakaryamizin çöküş tablosu.Bizler Sakaryasporun yokluk zamanlarını biliriz 70 li yillarda,rahmetli amigo Ahmet Şahin coşturdu bizi tribunde.birde bu tablodakiker
Mehmet 4 yıl önce
Bu karade taraftar goremiyorum. Dusun artik sakaryaspor un sirtindan