banner212

banner211

Hoca değiştirmeyi gerektiren bir durum yok

Son haftalarda aldığı sonuçlarda üst sıralardan kopan Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın Rüstemler Tesislerinde basın toplantısı yaptı.

Sakaryaspor 10.11.2015, 11:48 10.11.2015, 15:52 UTKU KAYNAR
Hoca değiştirmeyi gerektiren bir durum yok
banner218
 

Son haftalarda aldığı sonuçlarda üst sıralardan kopan Sakaryaspor Kulüp Başkanı Selahattin Aydın Rüstemler Tesislerinde basın toplantısı yaptı.Sporexpres.com ve MedyabarTV'den canlı yayınlanan toplantıda başkan Selahattin Aydın; ''Bu takıma ve teknik heyete güveniyoruz. Sultanbeyli ve Payas maçı taraftarlarımızın tedirgin etmiş olabilir. Fakat bu uzun bir maraton, eksiklerimiz var ama şuan içinde bulunduğumuz durum hoca değiştirmeyi gerektiren bir durum değil. Bu iş sabır isteyen bir iştir. Bizde takım olarak doğru işler yaptığımıza inanıyoruz.

Teknik heyete ve futbolculara güveniyoruz. Onlarla yaptığımız görüşmede Son 6 haftanın önemini tekrar hatırlattık. Futbolcu arkadaşlarımızda kayıpları son 6 haftada telafi edeceklerini beyan ettiler. Bu hafta oynayacağımız Diyerbekirspor karşılaşması çok önemli bizim için.Bu sene geçen yılların aksine iddialı konuşuyorum ve ipi gögüsleyen taraf olacağımıza inanıyorum.'' dedi

 


banner220
Yorumlar (0)