Hüdaverdi Bahadır aday olacak mı ?

Yeşil Siyahlıların Niğde galibiyeti primlerini üstlenen başkan Hüdaverdi Bahadır’ın kongrede nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

Sakaryaspor 30.10.2019, 09:44 SporExpres
Hüdaverdi Bahadır aday olacak mı ?

Sakaryaspor’da başkan İbrahim Nalbant’ın istifasının ardından başkanlık görevini yürüten Hüdaverdi Bahadır’ın 6 Kasım’da yapılacak genel kurulda aday olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.

Nalbant’ın istifasının ardından görevi üstlenen Hüdaverdi Bahadır, taraftar ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile yaptığı görüşmelerin ardından kulübü genel kurula götürme kararı almıştı. Genel kurul kararının alındığı gün Rüstemler Tesislerine 20 araçlık bir konvoy ile gelmesi çok konuşulan Hüdaverdi Bahadır’ın aday olacağı iddialarına neden olmuştu.

Yakın çevresine imkan oldukça Sakaryaspor’a hizmet etmek istediğini belirten Başkan Hüdaverdi Bahadır’ın Niğde deplasmanını takip eden gazetecilerin adaylık konusundaki sorularına ise net cevap vermedi. Kongreye daha uzun bir zaman olduğunu belirten Bahadır adaylık söylentilerini net bir şekilde yalanlamaması yeni yönetim için çalışma yaptığı şeklinde yorumlandı.

Yorumlar (0)