banner212

banner211

Hüner Çoşkuner Sakaryaspor'a 100 BİN TL kazandırdı

Sakaryaspor Dayanışma Gecesi'nden yönetim istediğini aldı.

Sakaryaspor 28.06.2012, 12:19
Hüner Çoşkuner Sakaryaspor'a 100 BİN TL kazandırdı
banner218
Sakaryaspor Dayanışma Gecesi'nden yönetim istediğini aldı. Hüner Coşkuner'in şarkılarıyla renk kattığı geceden Sakaryaspor 100 bin TL kazandı.

 Sakaryaspor Dayanışma Gecesi önceki akşam Altıova Otel'de yapıldı. Ünlü sanatçı Hüner Coşkuner'in şarkılarıyla renk kattığı dayanışma gecesine gösterilen ilgi yönetimi memnun etti. Geceden beklediği hedefe ulaşan yönetim bu organizasyonla kulübün kasasına 100 bin TL para soktu.Gözler onları aradı

Sakaryaspor Dayanışma Gecesi'ne katılım yönetimi memnun etti. Ancak milletvekilleri, belediye başkanları, sivil toplum örgütü başkanları, Sakaryaspor'un eski başkanları ve yöneticilerinin bu anlamlı geceye ilgi göstermemesi dikkat çekti. Öte yandan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Antalya'da tatilde olduğu için geceye katılamadı.Adıyaman'ın ilk projesi tamam

Göreve geldiği günden buyana proje üreten ve bu projeleri hayata geçirmek için yoğun çalışma yapan Asbaşkan Remzi Adıyaman ilk sınavından alnının akıyla çıkmanın mutluluğunu yaşadı.

Sakaryaspor'a ilk gelir getiren proje başarıyla tamamlandı. Bu gecenin düzenlenmesinde başrol oynayan Asbaşkan Remzi Adıyaman böylelikle ilk hedefe ulaştı. Sakaryaspor'a bu sezon reklâm ve organizasyonlardan 1 Milyon TL'lik gelir getireceğini söyleyen Adıyaman ilk projeden 100 bin TL'yi kasaya soktu. Gecenin düzenlenmesinde büyük çaba sarf eden Adıyaman, Sakaryaspor'a destek olan herkese teşekkür etti. Remzi Adıyaman gelir getirecek olan projelerin devamının geleceğini söyledi.

‘İstediğimizi aldık'

Futbol Şube Sorumlusu Ömer Bektaş, Sakaryaspor Dayanışma Gecesi'nden istediklerini aldıklarını söyleyerek kulübe destek olan herkese teşekkür etti.

Futbol Şube Sorumlusu Ömer Bektaş, yönetim olarak başarılı bir organizasyona imza attıkları için mutlu olduklarını söyledi. Bektaş, "Daha önceki yıllarda Sakaryaspor için yapılan organizasyonlara 20 kişilik, 30 kişilik katılımlar herkesi üzüyordu. Ancak bu gece de sağladığımız birlik ve beraberlik yakalanan sinerji bizleri mutlu etti. Belki protokol eksikliği vardı ancak bunlarda yavaş yavaş aşılacaktır. Biz özellikle maddi açıdan hedefimize ulaştık. Emeği geçen herkese Sakaryaspor'a destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi. Bektaş buradan toplanan gelirin kamp masrafları için kullanılacağını sözlerine ekledi.

banner220
Yorumlar (0)