Hurşit Taşçı ile yollar ayrıldı

Yeşil Siyahlılarda ara transferde sol kanada 2 yabancı oyuncu transferi beklenirken Hurşit Taşçı ile yolların ayrıldığı öğrenildi.

Sakaryaspor 12.01.2023, 11:09 SporExpres
Hurşit Taşçı ile yollar ayrıldı

Yeşil Siyahlılarda ara transferde sol kanada 2 yabancı oyuncu transferi beklenirken Hurşit Taşçı ile yolların ayrıldığı öğrenildi.

Sakaryaspor´un özellikle  2.Lig şampiyonluğunda önemli katkı veren Taşçı bu sezon 11’i ilk 11 olmak üzere 16 maçta forma giydi ve 4 gol kaydetti. 32 Yaşındaki kanat oyuncusunun 2.Lig ekiplerinden Çorumspor ile anlaştığı gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (7)
Cd 2 yıl önce
Yuhh bee size nasıl bir yönetimsiniz yuuhh kere yuuuhh hirşit gönderilirmi?
Sakaryalı 2 yıl önce
Gönderin bakalım yerine kimleri alacaksınız
Darıcada Sakaryalı 2 yıl önce
Futbol dan anlamayan yönetici istemiyoruz
Osman 2 yıl önce
Hurşit mi, Kasongo dan sonra en çok gol atanı gönderilir mi, önce alacaklarını alsaydınız da ondan sonra gönderseydiniz.
Sapancalı, 2 yıl önce
Yazık, takımın en iyisiydi neden gönderildi,yerine kimi aldınız ki.
Tatangaist 2 yıl önce
Hiç açıklama yapma gereği duymayın neden gönderildi veya kendi mi gitmek istedi nereye gidiyoruz böyle 10futbolcu gönderdik yerine 2kisi geldi gidenin yeri dolmuyor neden gönderiyorsunuz bı açıklama yapmak bu kadar zor değil, kaldı ki adam canını dişine takarak oynuyodu sahada basmadik yer bırakmadı hırslı bı futbolcuydu bu gidişat hiç iyi görünmüyor inşAllah yanılırz zaman gösterecek.. bide kalede Furkan köseyi görmek istiyoruz artık cihana tahammülümüz Yok.........
ORHAN DEMİROĞLU 2 yıl önce
Ben İstanbul’daki sakarya’lı ve Sakaryaspor taraftarıyım: Hurşiti göndermenizin Şenel’ini şuna bağlıyorum : Peş paranız yok: yazık Sakaryaspor’a başkanlık yapacak bir Avukat’dan başkası yokmuş? Sakarya’nın hiçmi bir işadamı yok. Zaden maçları rahat izleyemiyoruz Adeta Diken üstünde ne zaman gol yiyeceğiz diye. Sağlam defans adamlarına ihtiyaç varken birde en iyi futbolculardan Hurşiti satıyorsunuz. Paranız yoksa istifa etin Başkaları gelsin. YAZIK