İbrahim Nalbant Varım Dedi

Sakaryaspor’un 11 Temmuz’da yeniden yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurulu’nda İbrahim Nalbant yeniden aday olacak.

Sakaryaspor 27.06.2019, 12:20 27.06.2019, 15:18 SporExpres
İbrahim Nalbant Varım Dedi

Sakaryaspor’un 11 Temmuz’da yeniden yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurulu’nda İbrahim Nalbant yeniden aday olacak. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongrede yaşanan gerginlikler sonrası listesini geri çeken İbrahim Nalbant, başkanlık için listesini revize ederek yeniden aday olacak.

2016-2017 Sezonunda Sakaryaspor başkanlığına aday olan fakat İsmail Gürses’e 6 oy farkla başkanlığı kaptıran İbrahim Nalbant, 11 Temmuz’da yapılacak olağan üstü genel kurulun üçüncü oturumunda yeniden başkanlık için aday oluyor. Nalbant’ın 23 Haziran’da gerginliklerin yaşandığı kongredeki listesinden farklı bir liste ile göreve talip olacağı gelen bilgiler arasında.

HİZMETE TALİBİZ

Kongre için çalışmalarını hızlandıran İbrahim Nalbant, adaylık konusunda kararında bir değişiklik olup olmadığı yünündeki sorularımız üzerine ; ‘’ Biz Sakaryaspor’u seviyoruz ve hizmet etmek istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda yeniden aday olmak için kolları sıvadık. Son açıkladığımız yönetim kurulu listemize bazı revizeler yapıyoruz. 4-5 İsim takviyesi ile kısmet olursa 11 Temmuz’da yeniden göreve talibiz.’’ Dedi.

YÜCE İLE GÖRÜŞECEK

Genel Kurul için hazırlıklarını sürdüren İbrahim Nalbant hafta sonuna kadar yönetim listesini güncelleyerek Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile görüşecek. Yapılan çalışmalar hakkında Yüce’ye bilgi verecek olan Nalbant’ın kongreye kadar takip edilecek yol haritası konusundada görüş alışverişinde bulunacağı öğrenildi. Başkan Yüce’nin şehir dışında olması nedeni ile görüşmenin Cumartesi gerçekleşmesi bekleniyor

Yorumlar (0)