banner212

banner211

İç transfer için düğmeye basıldı

Sakaryaspor genel kurulunun 11 Temmuz’da yapılacak olması nedeni ile mevcut kadrodaki oyuncuların elde tutulması için bu süreç büyük önem taşıyor.

Sakaryaspor 27.06.2019, 09:44 27.06.2019, 10:13 UTKU KAYNAR
İç transfer için düğmeye basıldı
banner218

Sakaryaspor genel kurulunun 11 Temmuz’da yapılacak olması nedeni ile mevcut kadrodaki oyuncuların elde tutulması için bu süreç büyük önem taşıyor. Mevcut başkan Cevat Ekşi ve başkan adayı İbrahim Nalbant önceki akşam Karasu’da bir araya gelerek iç transfer konusunda görüş alışverişinde bulundu.


EKŞİ’DEN DESTEK
Türkiye Futbol Federasyonu’na alacakları nedeni ile başvuran ve sözleşmesi bitecek olan oyuncuların takımda tutulması ile ilgili önceki gün Karasu’da önemli bir görüşme gerçekleştirildi. Kulüp Başkanı Cevat Ekşi, başkan adayı İbrahim Nalbant ile bir araya gelerek takımdaki oyuncuların durumları ile ilgili bilgiler aktardı. 10 Temmuz’da bazı oyuncuların serbest kalma tehlikesi olması nedeni ile bu süreçte yapılacaklar hakkında fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi.


TRANSFER KOMİTESİ
Başkan adayı İbrahim Nalbant, kongre sürecinde özellikle mevcut takımdaki futbolcularla görüşmek ve takımda tutmak için gerekli çalışmaları yapmak üzere bir ekip oluşturdu. Erkan Sezgin, Birol Özbey ve Erdem Yıldırım’dan oluşan ekibin takımda kalması düşünülen oyuncularla görüşme yaparak şartlar konusunda anlaşma yapması bekleniyor
 

Yorumlar (0)