banner212

banner211

İdari Menejerliğe M.Ali Çalışkan getirildi

Şehrimizin başarılı antrenörlerinden olan Mehmet Ali Çalışkan, bugün Sakaryaspor ailesine dahil oldu.

Sakaryaspor 30.08.2012, 18:34
İdari Menejerliğe M.Ali Çalışkan getirildi
banner218
Şehrimizin başarılı antrenörlerinden olan Mehmet Ali Çalışkan, bugün Sakaryaspor ailesine dahil oldu. Kulüp binamızda ki yapılan toplantıda, Başkanımız Vedat Yaşlıca'nın yanında Yönetim Kurulu Üyelerimizden Ömer Bektaş, Burhan Severcan, Cüneyt Demir ve Genel Müdürümüz Nazmi Durmuşoğlu'da hazır bulundu.

Başkanımız Vedat Yaşlıca "Mehmet Ali Çalışkan Sakaryaspor Kulübünün İdari menajerliğine getirilmiştir. Bu menajerlik sistemi ile Sakaryaspor Kulübünün her kademesinde kendisinden faydalanacağız. Gerek alt yapı, gerek üst yapı, gerekse tesislerimizde eksiklerimizin giderilmesini, koordinasyonun sağlanması hususunda bilgi ve becerilerinden, geçmişteki sportif başarılarından idari anlamda yararlanacağız. Teknik olarak kesinlikle hiçbir futbol kademelerinde görevli değildir. Hayırlı olsun başarılarının devamını dileriz" dedi.

Ailemize yeni katılan Mehmet Ali Çalışkan "Bu görev teklif edildiğinde çok mutlu oldum teknik anlamda 17 yıllık bir geçmişim var. Sakaryaspor'a hizmet için buradayım İnşallah Allah'ın yardımıyla güzel işler yaparız. Bu göreve layık görüldüğüm için Başkanımıza ve Yönetim Kurulumuza Teşekkür ederim.Hayırlı olsun" dedi.
[gallery]

Yorumlar (0)