banner212

banner211

İkinci yarı startı verildi

Sakaryaspor’da ligin ikinci yarısı için hazırlıklar başladı. Yeşil Siyahlılar ilk çalışmayı yeni teknik direktörü yönetiminde dün yaptı.

Sakaryaspor 21.01.2021, 11:51 UTKU KAYNAR
İkinci yarı startı verildi
banner218

İZİN BİTTİ

Pazartesi günü Serik Belediyespor ile oynanan erteleme maçı sonrasında buruk bir şekilde izne çıkan yeşil siyahlılar 1 günlük iznin ardından dün yeniden top başı yaptı. 26 Ocak’ta 1922 Konyaspor maçı ile başlayacak olan ikinci yarı öncesi yeşil siyahlılar ilk çalışmasını hava muhalefeti nedeni ile halı sahada yaptı.

3 EKSİKLE

Sakaryaspor’un yaptığı ilk çalışmayı 3 eksikle yaptı. Yeşil Siyahlılarda Almanya’ya giden Ali Özgün ve Hakan Aslantaş’ın yanı sıra Burak Öksüz’de çalışmaya katılmadı. Bu oyuncuların izin aldığı ve takıma bugün katılacağı öğrenildi.

BOZKURT İDMANDA

Serdivan Halı Saha’da yapılan ikinci devre hazırlıklarının ilk çalışmasına yeşil siyahlıların yeni teknik direktörü Serdar Bozkurt yönetiminde yapıldı. İdman öncesinde futbolcularla bir toplantı yapan Bozkurt, yeni bir başlangıç yapmak için halen fırsat olduğu belirterek takıma güvendiği belirtti.

KAMP YOK

Koranavirüs nedeni ile ilk devreyi diğer takımlardan geç tamamlamak zorunda kalan Sakaryaspor, ligin başlamasına kısa bir süre kalması nedeni ile bu sezon ilk kez Antalya kampı yapmadan hazırlıklarına devam edecek. Yeşil Siyahlılar yarın yapacağı çalışma ile ligin ikinci yarısı hazırlıklarını sürdürecek.

banner220
Yorumlar (0)