banner212

banner211

İlkay'ın babası yönetime tepki gösterdi

Maddi anlaşmazlıklar nedeniyle Sakaryaspor'la yollarını ayıran İlkay Demir'in babası Niyazi Demir, yönetime ateş püskürdü.

Sakaryaspor 06.06.2012, 12:30
İlkay'ın babası yönetime tepki gösterdi
banner218
Maddi anlaşmazlıklar nedeniyle Sakaryaspor'la yollarını ayıran İlkay Demir'in babası Niyazi Demir, yönetime ateş püskürdü. 2.5 yıllık emeklerinin karşılığının kuru bir teşekkür olmadığını belirten baba Demir, "Hakkımı helal etmiyorum" dedi.

Bunu hak etmedik

Maddi anlaşmazlığın sonunda İlkay Demir'le yollarını ayırdığını açıklayan yönetime başarılı futbolcunun babası Niyazi Demir'den sert tepki geldi. Yönetimin kendilerine büyük yanlışlık yaptığını belirten Baba Demir, "Biz yönetime saygımızdan başka hiçbir takımla görüşmedik. Hatta yeni sezonla ilgili görüşte bile bulunmadık. Gitmek istemediğimizi söylememize rağmen onlar bize haber bile vermeden açıklama ile çocuğumu gönderdi.Ben bunu kabul etmiyorum. Oğlum böyle bir davranışı asla hak etmedi" dedi.

Büyük yanlış yaptılar

Yönetimin resmi siteden İlkay Demir'e hizmetleri için yaptığı teşekkürü kabul etmediğini belirten Baba Niyazi Demir, çok üzgün olduğunu söyledi. Baba Demir, "Oğlum buradan gitmeyi asla istemiyordu. Futbolu bırakınca da buraya yerleşecek. Sakarya'yı bu kadar seven bir çocuğu bu şekilde göndermek doğru olmadı. Ben yönetime hakkımı helal etmiyorum" şeklinde konuştu. Öte yandan Baba Niyazi Demir, transfer konusunda ise birkaç takımla görüşmelerde bulunduklarını söyledi.

Yorumlar (0)