banner212

banner211

İmza Töreni Taraftarı Mutlu Etmedi

Sakaryaspor'da transfer çalışmaları tüm hızı ile sürerken geçtiğimiz gün gerçekleştirilen imza töreni yeşil siyahlı taraftarları mutlu etmedi.

Sakaryaspor 04.07.2018, 22:35 05.07.2018, 12:09 UTKU KAYNAR
İmza Töreni Taraftarı Mutlu Etmedi

Sakaryaspor'da transfer çalışmaları tüm hızı ile sürerken geçtiğimiz gün gerçekleştirilen imza töreni yeşil siyahlı taraftarları mutlu etmedi. İmza töreni beklentilerin çok altında kalırken imza atması beklenen bir çok oyuncunun törende olmaması hayal kırıklığı yarattı.

Sakaryaspor yönetimi bir hafta öncesinden duyurusunu yaptığı toplu imza töreni geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Yeşil Siyahlı taraftarların büyük heyecanla beklediği imza töreninde gerçekleştirilmesi düşünülen transferin hiç birinin yer alamaması hayal kırıklığı yarattı. İmza töreninde daha önceden transferleri duyurulan Oğuz Çalışkan, Savaş Taga, Zayit Fındık ,Recep Yılmaz, Oğuz Kocabal, İlyas Çakmak, Mertcan Aktaş, Ferit Erişçi ve Serkan Odabaşoğlu'na imza attıran Sakaryaspor yönetimi heyecan yaratacak bir ismi törene dahil edememesi kombine satışlarının da ilgisiz kalmasına neden oldu

Tören alanına kurulan kombine satış noktasına yeşil siyahlı taraftarların ilgisiz kalması ise dikkatlerden kaçmadı.

Yorumlar (0)