banner212

banner211

İncedal Şampiyonluk için konuştu

Sakaryaspor yönetiminin bugün anlaştığı teknik adam Yavuz İncedal, ilk açıklamasını Radyo 264'ten Raif Ugan'a yaptı.

Sakaryaspor 16.12.2015, 21:49 17.12.2015, 08:53 UTKU KAYNAR
İncedal Şampiyonluk için konuştu

 Sakaryaspor'da bugün hareketli saatler yaşandı. Teknik Direktör Deniz Kolgu ile yollarını ayıran yeşil-siyahlı yönetim salı gününden itibaren yeni teknik direktör arayışına girmişti.

 

Bir çok teknik adam ile görüşme yapan Sakaryaspor yönetimi sonunda yeni teknik direktör olarak Yavuz İncedal ile anlaştı. Yeşil-siyahlı takımın yeni hocası İncedal ilk açıklamasını Radyo264'ten Raif Ugan'a yaptı.

BU HABERLE İLGİLİ:

'İşte Sakaryaspor'un yeni teknik direktörü'

 

Teknik Adam İncedal Sakaryaspor taraftarlarını yıllardan beri hayranlıkla izlediği ifade ederek,"İlk düşüncem yıllardır hayran olduğum. Sakaryaspor taraftarlarıyla buluşuyor olmak beni çok mutlu etti. Çok büyük bir güç olan Sakaryaspor taraftarlarıyla buluşmayı heyecanla bekliyorum. Taraftar grubumuzla, basınımızla ve Sakaryaspor sevenlerle bu takımı hakettiği yerlere çıkarmak en büyük önceliğimiz." dedi.

 

"Takımdan bazı oyucuları tanıyorum"
Transferler hakkında da bilgi veren Yavuz İncedal, "Takımdan bazı oyuncuları tanıyorum. Gerçekten önemli ve meziyeti olan oyuncular var. Yönetim kurulumuz ile birlikte tespit edilen yerlere gerekli transferlerin yapılabilmesi için bir havuz oluşturulacak. Burada benim de aklımda olan bazı oyuncular var. Tüm bunlara yönetimimizle birlikte karar verip hareket edeceğiz" şeklinde konuştu.

 

"Benim için hem hücum hem savunma önemli"
Yavuz İncedal futbolda hem savunmanın hem de hücumun aynı şekilde önemli olduğuna dikkat çekerek,"Çok net söyleyeyim futbol sonuçta bir yarışma. Bu yarışmada hem savunma varyasyonları hem de savunma prensipleri aynı derecede önemli. Dolayısıyla her ikisini de birlikte uygulayacağız. Hem ofansif yönümüz olacak hem de defansif yönümüz olacak"ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)