banner212

banner211

İnşallah Maşallah ile bu iş olmaz

Sakaryaspor kulüp başkanı Selahattin Aydın bugün Rüstemler Tesislerinde bir basın toplantısı düzenledi.

Sakaryaspor 26.02.2016, 12:01 26.02.2016, 14:34 UTKU KAYNAR
İnşallah Maşallah ile bu iş olmaz
banner218
 Sakaryaspor kulüp başkanı Selahattin Aydın bugün Rüstemler Tesislerinde bir basın toplantısı düzenledi. Takım içinde bazı sıkıntılar olduğunun sinyallerini veren Selahattin Aydın her zamanki gibi net açıklamalar yapmaktan kaçındı.

Motivazyon Sorunu

Kemerspor karşısında alınan mağlubiyetin ve ortaya konulan kötü oyunun hiçbir mazereti olamayacağı belirten Selahattin Aydın;"Takımda bir motivazyon sorunu var. Gücümüzü sahaya yansıtamıyoruz. Konuyu teknik heyet ve takım kaptanlarımız ile konuştuk. En kısa sürede toparlanıp lig sonuna kadar yarışın içinde olacağız" dedi.

Futbolculara borç yok

Futbolculara yönelik bir borç olup olmadığı yönündeki sorular üzerine Başkan Aydın," Futbolculara ödemeler konusunda herhangi bir sorunumuz yok. Düzenli olarak ödemelerimiz yapılıyor. Fakat bundan sonra gösterecekleri performansa göre bu ödemeleri yeniden gözden geçireceği"dedi.

Mayıs'da Kongre var

Mayıs ayında olağan genel kurul yapılacağını hatırlatan Başkan Selahhatin Aydın Sakaryaspor?a fayda sağlayacak yeni isimlerin çıkması gerektiği dile getirdi. Aydın basın mensuplarının mayıs ayında aday olup olmayacağı konusundaki sorularına ise net bir yanıt vermekten kaçındı.

Kaleci Yavuz sezonu kapattı

Başkan Selahattin Aydın, Kaleci Yavuz Eraydın?nın Kemerspor karşılaşmasının son anlarında sakatlandığı ve sezonu kapattığını belirterek kaptanlık konusunda bugün yeni bir görevlendirme yapacaklarını söyledi.

Yorumlar (0)