banner212

banner211

İsmail Ertekin; "Yolumuza Devam Edeceğiz"

Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin yeşil siyahlıların bugün yaptığı antrenman öncesinde haftalık değerlendirme toplantısında basın mensupları ile bir araya geldi.

Sakaryaspor 24.10.2018, 21:38 25.10.2018, 13:03 UTKU KAYNAR
İsmail Ertekin; "Yolumuza Devam Edeceğiz"
banner218

Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin yeşil siyahlıların bugün yaptığı antrenman öncesinde haftalık değerlendirme toplantısında basın mensupları ile bir araya geldi. Ertekin; Hedeften sapmamak için kazanmaya devam edeceğiz” dedi

İsmail Ertekin; “Hafta sonu oynadığımız Sancaktepe maçı bizim için son derece önemli bir pozisyondaydı. Kazanmak çok büyük bir avantaj sağlayacaktı ama bazen futbolda istediğiniz kadar uğraşın sonuç istediğiniz gibi olmuyor. Doğru işler yaptığımızı düşünüyorum ama sonuçta sadece 1 puan alabildik. Şimdi kaybettiğimiz bu puanları Eyüp karşısında telafi etmeye çalışacağız.

BİZ DAHA GÜÇLÜYÜZ

Cumartesi günü oynayacağı Eyüpspor maçını da değerlendiren Ertekin; “Eyüp maçının sentetik sahada olması bir dezavantaj ama biz elimizden geleni yaparak şartları lehimize çevireceğiz. Güç dengesi olarak baktığımızda fikstür de 2-3 maç avantaj bizden yana. Kazanabileceğimiz maçlar olarak görüyorum. Bu periyodda maçlarımızı kazanıp yolumuza devam etmeyi düşünüyoruz. Eyüpspor’un teknik heyetinde bir değişiklik oldu. Takımlar genelde böyle durumlarda reaksiyon verirler ama umarım bu reaksiyon bizim lehimize olur.

ZİRVE İÇİN KAZANMAK GEREK

Ben lige maç maç bakıyorum. Rakip kim olursa olsun her maçı kazanmak için mücadele edeceğiz. Lig öyle bir hal aldı ki yukarıdaki iki takım sürekli kazanıyor. Bizde zirveye yarışmak istiyorsak kazanmaya devam etmemiz gerekiyor.  Bazı kayıplar yaşanabilir ama Samsun kazanıyorsa, Sarıyer kazanıyorsa bizde kazanacağız

ZEMİN ÖNEMLİ AMA TARAFTARA DAHA ÖNEMLİ

Yeni Sakarya Atatürk Stadı’nın zemini ile ilgili sorulara yanıt veren Teknik Direktör İsmail Ertekin, “ Sahamızın durumu herkesin malumu ama yönetim şimdi profesyonel bir firma ile anlaştı ve çalışmalar başladı. 2 Haftaya kadar daha iyi duruma geleceği söylendi. Yetişmezse başka bir yerde oynamak düşünebilir ama bizim için saha kadar taraftar desteği de önemli. Çok zorda kalmadıkça taraftarımızın önünde oynamaktan yanayım” dedi.

banner220
Yorumlar (0)