banner212

banner211

İsmail Gürses açıklama yapacak

Uzun süredir suskunları oynayan Sakaryaspor’un mevcut Başkanı İsmail Gürses bu suskunluğunu bozmaya hazırlanıyor. Gürses bir kaç gün içinde basın açıklaması yaparak merak edilenleri açıklayacak.

Sakaryaspor 07.06.2018, 12:04 07.06.2018, 12:38 UTKU KAYNAR
İsmail Gürses açıklama yapacak
banner218

Uzun süredir suskunları oynayan Sakaryaspor’un mevcut Başkanı İsmail Gürses bu suskunluğunu bozmaya hazırlanıyor. Gürses bir kaç gün içinde basın açıklaması yaparak merak edilenleri açıklayacak.

Suskunluğunu bozacak

Sakaryaspor’un play-off finalinde kaybederek trajik şekilde 1. Lig kapısından dönmesinden bu yana sessizliğini koruyan ve şehirden büyük tepki alan İsmail Gürses’in bu sessizliğini bozacağı öğrenildi. Alınan bilgilere göre mevcut Başkan İsmail Gürses’in bir kaç gün içerisinde bir basın açıklaması yapacağı ve merak edilen konulara açıklık getireceği öğrenildi. Bu açıklamalar içinde kulübün mali yapısının da olacağı belirtiliyor.

Aday olmayabilir

Herkes kulübün mali yapısını, futbolculara ve yöneticilere olan borçları merak ederken, Gürses’in tüm bu merak edilenlere açıklık getireceği belirtiliyor. Öte yandan İsmail Gürses’in 30 Haziran’daki kongrede aday olmayı düşünmediği de söyleniyor. İsmail Gürses’in yapacağı açıklamada adaylığı konusunda da merak edilenleri paylaşacağı gelen haberler arasında yer alıyor.      

banner220
Yorumlar (2)
recko 4 yıl önce
açıklamayı kalem kalem yapar inşAllah başkan o bol keseden futbolculara verdigi kendi parası dır umarım verdi ama o topçular başkanı sattı tüm şehri sattı oynamadılar mersinde bide utanmadan bu takımın yönetimi yok başkanı yok diye naralar attılar dünyaya rezil ettiler ama başkanda suç yok suç tatangalarda onlara yüz veren tatangalar tarartarın ne işi var otobüste kafile başkanlıgı yapacak kaç paralık mazot koydular acaba ceplerinden boy boy resimlerde topcularla otelde tesiste yok deplasmanda şeref tirübününde yok öyle taraftarlık parasız hava attılar topculara söz diyemedilerrrrrr
Hasan doğru 4 yıl önce
Açıkla bay Gürses, açıkla;10 TL ile fotoğraf çektirdiği murat akına verdiğin parayı fesih bedelini açıkla,2 ligin en pahalı transfer lerini yaptın bunları açıkla,bu lüksü açıkla,Batuhan 900 bin TL açıkla,bu paraları nasıl verdiniz açıklayın,