banner212

banner211

İsmail Gürses, kongrede yeniden aday olacak

Sakaryaspor Kulüp başkanı İsmail Gürses geçtiğimiz Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile yaptığı görüşmenin ardından genel kurulda liste çıkarmak için çalışmalara başladı.

Sakaryaspor 12.06.2018, 21:15 12.06.2018, 21:42 UTKU KAYNAR
İsmail Gürses, kongrede yeniden aday olacak

Sakaryaspor Kulüp başkanı İsmail Gürses geçtiğimiz Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile yaptığı görüşmenin ardından genel kurulda liste çıkarmak için çalışmalara başladı.

17 Haziran'da yapılacak olan genel kurul öncesinde İbrahim Şahin ve Cevat Ekşi'nin adaylıklarını açıklamasının ardından en çok merak edilen soru mevcut başkan İsmail Gürses'in aday olup olmayacağıydı.Pazartesi günü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ile görüşen İsmail Gürses'in liste çalışmalarına hız verdiği öğrenildi.

HALİT EVİN OLMAZSA OLMAZ

Toçoğlu görüşmesinin ardından yönetim listesine almayı düşündüğü isimlerle temasa geçen İsmail Gürses'in mevcut yönetimde başkan vekili görevini üstelen Halit Evin'ni ikna etmeye çalıştığı gelen haberler arasında. Gürses'in kaçan şampiyonluğun ardından gelen tepkiler sonrası yeniden yönetime girmeye sıcak bakmayan Halit Evin ile birlikte yola çıkmak konusunda ısrarcı olduğu iddia ediliyor.

LİSTEDE SÜRPRİZ İSİMLER

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses, 17 Haziran'da yapılacak genel kurulda yeniden aday olmaya karar vermesinin ardından listesinde hangi isimlerin yer alacağı merak ediliyor. Gürses'in  Orhan Şeşen, Rahmi Şengül, Alparslan Gürses, Aydın Derman, İsmail Özcan, Bünyamin Müftüoğlu gibi eski yönetimde bulunan isimlerin yanı sıra sürpriz isimleri de yönetimine alacağı gelen haberler arasında.

Yorumlar (4)
recko 4 yıl önce
aday olmadan önce gecen sezon ne kadar rezil bi duruma soktugunu unutmasın amigolara tesisleri bıraktıgını unutmasın futbolcu borçlarını unutmasın tüm türkiyeye rezil ettigini unutmasın başkan olarak sakaryaspor otobüse binemedigini unutmasın hala adayım diyebiliyorsa bu sakaryaspor borç içinde yüzmeye mahkum selaattin başkan dürüst hiç olmassa sakaryaspor batıyordu o geldi bazı şeyler düzeldi otobüsçüyle avukat birde bir kaç kabadayı taraftar taraftarda denmez birkaç nemalanan amigolar bu sakaryaspor maçına giden o çocuklara yazık
recko 4 yıl önce
belediye başkanımız egerki desteklerim derse onada yazıklar olsun derim
recko 4 yıl önce
yorumlarımı neden yayınlamıyorsunuz acaba çekindiklerinizmi var yada başkandanmı korkuyorsunuz
dobro doşli 4 yıl önce
sakaryasporun işi bitti artık peşinden koşmaya gerek yok ileriye yönelik hiç birşey yok para pul yok efsane yi gün geçtikçe kaybediyoruz sonrada tarihe karışacak...