banner212

banner211

İYİ BAŞLAMADILAR

İbrahim Nalbant başkanlığındaki Sakaryaspor yönetimi görev transfer acemiliği ile başladı. Yeşil Siyahlılarda gözler transfer ve hoca tercihinde

Sakaryaspor 13.07.2019, 14:23 13.07.2019, 23:25 UTKU KAYNAR
İYİ BAŞLAMADILAR
banner218

Sakaryaspor’da bir ay süren krizin ardından yeni yönetim önceki gün yapılan genel kurulun ardından belli oldu. İbrahim Nalbant başkanlığındaki yeni yönetim göreve ilk günden pek iyi başlamadı. Dilaver ve Zahit’in Manisa’ya kaçmaları ile şoke olan yeşil siyahlılarda teknik direktör konusuda henüz çözüme kavuşmadı

İLK GÜN ACEMİLİĞİ

Rüstemler Tesisleri’n de olağanüstü genel kurulun üçüncü oturumunda yeni yönetimi ve başkanını seçen Sakaryaspor’da yeni yönetim göreve çok iyi bir başlangıç yapamadı. Dilaver ve Zahit transferlerinin de acemilik kurbanı olan yeşil siyahlı yönetim iki futbolcunun attığı çalımla ilk güne başladılar. İlk toplantısını kongre günü gerçekleştiren yönetimin dün akşam yaptığı toplantının ardından bugün görev dağılımını kamuoyuna açıklaması bekleniyor.

İKİYE BÖLÜNDÜLER

Genel kurulda göreve gelmeden transfer ve teknik heyet konusunda çalışmalarına başlan İbrahim Nalbant ve yönetimi, transfer yasağı konusunda önemli adımlar atmasına rağmen hoca konusunda ilk günden ikileme düştü. Abdullah Ercan ve Coşkun Demirbakan ikilisi üzerinde yoğunlaşan yeşil siyahlı yönetimin kongre günü Ercan’da karar kıldığı haberleri ön plana çıkmıştı. İlk toplantısını gerçekleştiren Nalbant ve ekibinin hoca konusunda iki isim arasında kararsız kaldığı ve yönetim içinde bölünmeler olduğu iddia edildi.

START PAZARTESİ

Bugün görev dağılımı yapacak olan Sakaryaspor yönetiminin Pazartesiden itibaren bu planlamaya göre Tesis, Store, Transfer, Stat, Kombine, Bilet gibi konularda hızlı bir şekilde harekete geçmesi bekleniyor. Yeşil Siyahlı yönetimde yeni sezon planlamasının ise teknik direktör tercihinin belirlenmesinin  ardından kesinleşmesi ve kamp planının açıklanması bekleniyor.

Yorumlar (0)