Junior Lig'de U9 Şöleni

Junior Süper Lig U9'un son haftasını geride bırakırken, 5 hafta süren güzel bir organizasyon yaşandı.

Sakaryaspor 07.06.2022, 09:33 07.06.2022, 09:38 SporExpres
Junior Lig'de U9 Şöleni

Junior Süper Lig U9'un son haftasını geride bırakırken, 5 hafta süren güzel bir organizasyon yaşandı. Altınada FK, Beşiktaş Futbol Okulu Sakarya, Kazımpaşa Birlikspor, Lisa Tur 1921 FK Sakarya, Sakarya Kartalspor, Sakarya 1921 FK’nın katıldığı turnuvada tüm takımlar şampiyon ilan edildiği U9 liginde renkli görüntüler vardı.

SKORLAR ÖNEMLİ DEĞİL

Junior Süper Lig Yönetim Kurulu Başkanı Selim Çalık yaptığı açıklamada; Hedefimiz ve vizyonumuz doğrultusunda "Küçük adımlarla, Büyük hedeflere" derken tam olarak bu çocuklarımızdan bahsediyorduk. Buraya gelirken heyecanlanan, gözleri ışıldayan bu çocuklarımızın müsabaka oynayarak özgüvenlerinin artmasını, sosyalleşmesini ve gelişim sağladıklarını görmek bizlere fazlası ile mutluluk veriyor. Bu yaş kategorisindeki çocuklarımızın gelişimi ve spor ahlakı kazanımı bizler için önemli olduğundan dolayı skor ve puan durumu paylaşılmamaktadır.

TEŞEKKÜR ETTİ

Junior Süper Lig Ailesi olarak 5 hafta boyunca sizlere bu organizasyonu sunmamızdaki baş aktörlerden olan Spor54 kurucusu Zeki Dinç'e ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte de U9,U10,U11 ve U12 takımlarının katılacağı liglerde amacımız çocukların gelişimlerini desteklemektir. Sakarya, Kocaeli ve İstanbul’da Eylül ayında başlayacak olan yeni sezon liglerimizin kayıtları 15 Haziran’da başlayacaktır.

Yorumlar (0)