Kampta keyifler yerinde

Sakaryaspor, futbolcuların uçuşların rötar yapması nedeni 1 gün gecikmeli başladığı Antalya kampının ilk gününü çift idman ile geçirdi.

Sakaryaspor 04.01.2023, 00:09 04.01.2023, 00:11 SporExpres
Kampta keyifler yerinde

Sakaryaspor, TFF 1.Lig’in ikinci devresi için hazırlıklarına Antalya’da başladı. Yeşil Siyahlılar Kremlin Palace Otel’deki ilk günü çift idman ile geçirdi. Bugün ise tek idman yapacak olan temsilcimiz yarın hazırlık maçı için sahaya çıkacak.

TAM KADRO
Ozan Sol, Woolery, Emirhan Aydoğan, Banza ile yolları ayıran Sakaryaspor ikinci yarı için Antalya’da kampa girdi. Pazartesi günü İstanbul’da yaşanan sis nedeni ile bir çok oyuncunun kampa katılamamasının ardından ilk gün idman yapmadan geçiren temsilcimiz dün çift idman yaptı. Uçağı sis nedeni ile Arnavutluk’a geri dönen Roshi dün yapılan sabah antrenmanına katılamazken akşam antrenmanında takımdaki yerini aldı. Takımdan gönderilmesi düşünülen Artem Kravets ise kampa davet edilmemişti.

KEYİFLER YERİNDE
Kampın ilk çalışması öncesi teknik direktör Serkan Özbalta yeşil siyahlı futbolcularla saha içinde bir konuşma yaptı. Eksikleri gidermek için Hem zaman hemde tesis şartları olarak iyi bir fırsat yakaladıklarını belirten Özbalta; Tüm oyuncuların bu fırsatı iyi değerlendirmek için ekstra bir performansı sergilemesini beklediği belirtti. Yeşil Siyahlı futbolcuların sabah ve akşam çalışmalarında neşeli ve istekli olmaları teknik heyeti memnun etti.

Akşam antrenmanında taktik çalışması yapan Sakaryaspor, kamptaki ikinci günü tek idman ile geçirecek. Yeşil Siyahlılar Cuma günü saat 16:00’da ise Macaristan Süper Lig ekiplerinden Ujpest ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.
 

Yorumlar (0)