banner212

banner211

Kavuşmak zor gibi

Sakaryaspor taraftarının gözü kulağı TFF'den gelecek haberde ama ligler başlasa bile seyircisiz olma ihtimali her geçen gün artıyor.

Sakaryaspor 25.04.2020, 14:04 UTKU KAYNAR
Kavuşmak zor gibi
banner218

UEFA ligler başlasa da taraftarın statlarda maçları izlemesinin zor olduğunu görüşünü açıkladı. Bu açıklamanın ardından başta yeşil-siyahlı taraftarlar olmak üzere tüm futbol camiasını üzdü. Sakaryaspor taraftarı takımlarını en son 8 Mart tarihinde Atatürk Stadı’nda izlemişti.

SEYİRCİSİZ OYNANCAK

Ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgının ne zaman biteceği belirsizliğini korurken haziran ayında başlatılması planlanan ligler için seyircisiz oynama kuralı devam edecek. UEFA Başkanı Alexander Ceferin geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili olarak "Maçlar tekrar başladığında, seyircisiz oynanacak. Bu bir zorunluluk gibi gözüküyor” ifadelerini kullanmıştı.

TARAFTARI ÖZLEDİ AMA !

Sakaryaspor taraftarı bir yandan salgının bitmesini beklerken bir yandan da takımlarına kavuşacağı günü bekliyor. Ancak şu an ki şartlara yeşil-siyahlı taraftarın statta maçları izlemesi çok zor gözüküyor. Ceferin’nin açıklamaları da taraftarı bir hayli üzdü. Bu sezon takımlarından şampiyonluk bekleyen yeşil-siyah sevdalıları son maçını 8 Mart’ta izlerken Sakaryaspor, Niğde Anadolu’yu 1-0’lık skorla mağlup etmişti. 

banner220
Yorumlar (0)