banner212

banner211

Kenan Sofuoğlu; Destek Sürecek

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu Sakarya’nın İnternet Televizyonu Sakaryadan Taraf’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sakaryaspor 08.03.2019, 15:26 08.03.2019, 15:30 UTKU KAYNAR
Kenan Sofuoğlu; Destek Sürecek
banner218

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu Sakarya’nın İnternet Televizyonu Sakaryadan Taraf’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sofuoğlu , Sakarya’dan Taraf İnternet Televizyonu imtiyaz sahibi gazeteci Raif Ugan’dan kanalda yayınlanan programlar ve işleyiş hakkında bilgi Sakaryaspor ve BMC Sponsorluğu konusundaki süreç hakkında da bilgi veren Sofuoğlu.zaman zaman üzüldüğü anların da olduğunu ifade ederek , ‘Bu konuda Raif  Ugan olarak size ve Sakarya’dan Taraf’a teşekkür ediyorum. Süreç boyunca hep  ilk ağızdan bilgi almaya özen gösterdiniz.Ben Milletvekili seçildiğim gün yine sizle yaptığım röportajda, gençlerin bana Sakaryaspor konusunda hep soru sorduğunu ve benimde milletvekili seçildikten sonra bu konu ille ilgileneceğimi ifade ettiğim açıklamalarım olmuştu.Zaten öyle de oldu.Elbette bazı şeyler bir anda olmuyor. Bakın ben siyaseti şehre hizmet etmek için yapıyorum. Belki o zamanlarda doğru anlatamadım kendimi,ama ben hep Sakaryaspor konusu ile ilgilendim.
Görüşmem konuşmam gereken kim varsa konuştum.Sonunda BMC ile sponsorluk anlaşması yapıldı.Bu konu belki şu an için 2 Milyın gibi bir rakam gözüküyor ama ben Ethem abi ( Sancak ) ile konuştuğumda bu desteklerin daha da arayarak süreceğini söyledi.Hele takım bir üst Lige çıksın daha başka kaynaklarda bulunacak.Ben Sakaryaspor için ne yapmam gerekiyorsa İnan’ın yapıyorum.Nerede olmam gerekiyorsa İnan’ın oluyorum.Sonuçta Sakaryaspor şehrimizin takımı ,gençlerimizin Sakaryaspor tutkusu ve sevgisinin farkındayım.’’ dedi.

Basketbol ve Amatör Sporlarda var

Sofuoğlu , sporcu geçmişinden ötürü spor ile ilgili konulara yakın olduğunu ifade ederek , ‘’ Tabi bu şehrin birde basketbol takımı var,Amatör spor branşları var, bunlarda önemli.Bunlar içinde düşüncelerimiz var..’’dedi

Yorumlar (0)