banner212

banner211

Kim Gidecek ? Kim Kalacak ?

Sakaryaspor’da kongre rüzgarları esmeye başlarken takımda hangi oyuncuların önümüzdeki sezona kalacağı hangi oyuncuların takımdan ayrılacağı belirsizliğini koruyor.

Sakaryaspor 31.05.2019, 12:07 31.05.2019, 22:55 UTKU KAYNAR
Kim Gidecek ? Kim Kalacak ?
banner218

Transfer yasağı nedeni ile devre arasında transfer yapamayan Sakaryaspor’un yeni sezonda transfer yapabilmek için 5 Milyon TL’lik kaynağa ihtiyaç olduğu açıklanmasının ardından önümüzdeki sezon kadroda hangi oyuncuların kalacağı hangi oyuncuların takımdan ayrılacağı merak edilen soruların başında geliyor.

8 FUTBOLCUNUN BİTİYOR

Devre arasında bir çok oyuncu ile yollarını ayıran Sakaryaspor’da  TFF kayıtlarına göre 8 futbolcunun sözleşmesi bugün sona eriyor. Daha önce kadro dışı bırakılan fakat sözleşmesi devam eden İlyas Çakmak dışında, Ferit Erişçi , Berk İsmail Ünsal, Zahit Fındık, Oğuz Çalışkan, Oğuz Kocabal, Hakkı Can Aksu’nun sözleşmelerinin  bugün sona eriyor.fakat bu oyuncuların 1 yıllık opsiyon hakkı olduğu öğrenildi. Yeni yönetimin bu futbolcular ile 30 Haziran’a kadar yeniden masaya oturması bekleniyor. Öte yandan Yeni Malatyaspor’dan kiralanan Savaş Taga’nın da sözleşmesi bugün sona eriyor.

SERBEST KALMA TEHLİKESİ

Mevcut kadroya 1,5 Milyon borcu bulunan Sakaryaspor’da sözleşmesi devam eden Berkaycan Demircioğlu, Ferhat Yazgan, Ümit Yasin Arslan, Umut Sözen, Tevfik Köse, Serkan Odabaşoğlu ve Dilaver Güçlü gibi isimlerin ise sözleşmelerinin devam etmesine rağmen alacaklarına karşılık serbest kalma tehlikeleri bulunuyor. Bu oyuncular arasında TFF başvuran olup olmadığı ise henüz netleşmedi.

banner220
Yorumlar (3)
ALİ AK 4 yıl önce
BU NSL SORU TAKIMI SATAN GİTSİN
Selim 4 yıl önce
Karagümrük maçındaki ruhsuzların hepsini gönderin bi Oğuz Çalışkan kalabilir geri kalan defanstan forvete kadar hepsini yollayın
Emre 4 yıl önce
Zahit fındık. Ferhat Yazgan kesinlikle gitmeli.