banner212

banner211

KİMLER DELEGE YAPILDI ?

Sakaryaspor’da genel kurul öncesinde en çok konuşulan konulardan biri 1 yıllık süreçte kulübe kimlerin üye yapıldığı.

Sakaryaspor 03.06.2019, 11:59 03.06.2019, 12:12 UTKU KAYNAR
KİMLER DELEGE YAPILDI ?
banner218

Sakaryaspor’da genel kurul öncesinde en çok konuşulan konulardan biri 1 yıllık süreçte kulübe kimlerin üye yapıldığı. Geçtiğimiz yıl 17 Haziran’da yapılan genel kurulda göreve gelen Cevat Ekşi başkanlığındaki Sakaryaspor yönetimi, Ekşi , Cumhur Genç ve Hüseyin Aydınlı’nın isteği üzerine kulübe üyeliğin önünü açmıştı.  Geçen sürede mevcut yönetimin kendisine yakın çevrelerden 400’e yakın delege yaptığı iddia ediliyor

KURUL YALAN OLDU

Tüzük değişikliği yapılırken yapılacak yeni üyelikleri Sakaryaspor’a kabulünden önce incelemesi için kurulan üyelik kurulunun işleme alınmadığı öğrenildi. 17 Haziran’dan final maçının oynandığı 28 Mayıs tarihine kadar kadar 400’e yakın üye yapıldığı iddia edilirken Recep Hacıeyüpoğlu, Bülent Yılmaz, Hasan Hüseyin Aktürk, Burhan Severcan ve Zafer Kolunsağ’dan oluşan üyelik inceleme komisyonunun bu isimlerin kimler olduğu üye yapılmadan önce herhangi bir inceleme yapılıp yapılmadığı bilmediği öğrenildi.

LİSTENİN AÇIKLANMASI BEKLENİYOR

İlk oturumu 16 Haziran Pazar günü yapılacak Sakaryaspor genel kurulundan önce mevcut yönetimin kulübe yapılan üyelikler ve kongrede oy kullanacak delege sayısı hakkında resmi bir açıklama yapılması bekleniyor.

Yorumlar (0)