banner212

banner211

KIRŞEHİR’E KİTLENDİK

Sakaryaspor, TFF 2.Lig’in 6.haftasında oynayacağı Kırşehir Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarına dün yaptığı çalışma ile devam ett

Sakaryaspor 03.10.2019, 11:21 UTKU KAYNAR
KIRŞEHİR’E KİTLENDİK
banner218

Sakaryaspor, TFF 2.Lig’in 6.haftasında oynayacağı Kırşehir Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarına dün yaptığı çalışma ile devam etti. Yeşil Siyahlılar karşılaşmanın oynanacağı saat olan 15:00’de yaptı

YÜKLEME YAPILDI

Özellikle kupa ve ligde oynadığı son karşılaşmada kondisyon eksikleri göze çarpan Sakaryasporlu futbolcular dün yapılan antrenmanın ilk bölümünde kuvvet ve kondisyon çalışması yaptı. Ligde yoğun bir haftaya girmeleri nedeni ile bu tip çalışmalara fazla yer veremediklerini belirten teknik direktör Suat Kaya, zaman zaman yapacağımız bu çalışmalarla eksiklerimizi kısmen de olsa gidermeye çalışacağız dedi.

CEZAMIZ KABARIK

Kırmızı Kart cezalıları ve sakat oyuncuların çokluğunun dikkat çektiği Sakaryaspor’da bu hafta nasıl bir rotasyon yapılacağı merak ediliyor. Kupa maçında kırmızı kart gören Umut Sözen, Yasin Arslan’ın yanı sıra Ankara Demirspor karşılaşmasında oyundan atılan Zeki Korkmaz ve Özgür Kedikli Kırşehir deplasmanında takımdaki yerini alamayacaklar. Öte yandan iki maçlık cezası biten Berkaycan Değirmencioğlu’nun Cumartesi takımdaki yerini alması bekleniyor.

5 SAKATIMIZ VAR

Sahada bekleneni veremeyen Sakaryaspor’da kart cezalıların yanı sıra sakat oyuncuların çokluğu dikkat çekiyor. Tuzla maçında sakatlanan Aydın Yılmaz’ın yanı sıra Ferit Erişçi ve Denis Taşkesen’in Kırşehir maçında oynamayacağı kesinleşti. Tedavileri süren Bekir İrtegün ve Nurif Fatih Aydın’ın ise 18 kişilik maç kadrosuna dahil edilip edilmeyecekleri Cuma günü belli olacak.

banner220
Yorumlar (0)