Koltuk Sevdası mı ?

Sakaryaspor’da 3 dönemdir yöneticilik yapan Cumhur Genç başarısızlık, borçlar ve transfer yasaklarına rağmen göreve talip olmaya hazırlanıyor

Sakaryaspor 07.06.2019, 12:15 08.06.2019, 10:22 SporExpres
Koltuk Sevdası mı ?

Sakaryaspor’da final hüsranın ardından genel kurul kararı alan yönetim Cumhur Genç başkanlığında yola devam edeceği konuşuluyor. Bir önceki yönetimde finale 3 gün kala istifa eden Cevat Ekşi, Cumhur Genç ve Hüseyin Aydınlı önderliğinde kurulan Sakaryaspor yönetiminde  Ekşi’nin devam etmeme kararının ardından Genç’in 2 dönemin ardından bu kez başkan olmak istediği gelen haberler arasında.

HENÜZ ADAY YOK

Olağanüstü Genel Kurul kararı alan Sakaryaspor’da gözler adaylık için ismi geçenlere çevrildi. 16 Haziran’da yapılacak ilk oturum öncesinde henüz resmi olarak adaylığını açıklayan bir isim çıkmazken mevcut yönetimde başkan vekilli yapan Cumhur Genç’in yanı sıra İsmail Gürses ile girdiği seçimle 6 oy farkla başkanlığı kapatan İbrahim Nalbant’ın liste çalışması yaptığı biliniyor

BAŞKANLIK PLANI

İsmail Gürses ile birlikte 2 dönem yöneticilik yaptıktan sonra 2017-2018 sezonunda play-off finaline 3 gün kala görevden istifa eden Cumhur Genç , Cevat Ekşi ve Hüseyin Aydınlı ile birlikte yeni bir yönetim kurmuştu. Ekşi başkanlığında kurulan yönetim beklentilerin çok uzağında kalarak şampiyonluk yolunda devre arasında transfer yasağını kaldıramamış play-off finalinde 1.lig’in kapısından dönülmesinin ardından kongre kararı almıştı.

YÖNETİCİ ARIYOR

3 Dönemlik yöneticilik kariyerinin sonunda 5 Milyon TL’yi aşan borçla genel kurulda başkan olmaya hazırlanan Cumhur Genç’in yönetici arayışlarını sürdüğü öğrenildi. Transfer yasağı ve yeni takım kurulması için kaynak arayışlarına da devam eden Genç’in henüz kesin kararını vermediği konuşuluyor.

Yorumlar (2)
sakaryaspor basını 5 yıl önce
BİR GAZETE DER Kİ İSMAİL GURSES BASKAN ADAYI,BİR GAZETE DERKİ KESİNLİKLE ADAY DEGİL SADECE CUMHUR GENC ADAY NE HALLERE DÜŞTÜN 1 MİLYONLUK KOCA SEHİR BASKAN ADYIN BİLE YOK EY AKHİSARSPOR SEN PREMIER LİGİ HAKEDİYORSUN NE İŞİN VAR TFF 1 LİGDE 171 BİN NUFUSLU SEHIR BİRİLERİ SUNU SOYLEYEBİİLİR NUFUS NE ALAKA BENCEDE NE ALAKA 1 MİLYON SAKARYALI 171 BİN AKHİSAR OLAMIYORUZ.
Taraftar 5 yıl önce
Koltuk sevdası mı? Cumhur Genç siyasete mi atıldı? Yapacağınız haberin... Sakaryaspor için keşke herkes Cumhur Genç gibi herşeyini ortaya koyabilse. Sporexpres siz kimi istiyorsunuz ya da kimin silahşörlüğünü yapıyorsunuz?